Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

AB půjčky – Půjčka KlasikChcete si vylepšit váš životní styl? Potkalo vás nečekané finanční vydání a nezbude vám nic jiného, než se porozhlédnout, kde vám výhodně půjčí požadovanou sumu? Nedostatek peněz číhá na každého jedince. Jednou prostě přijde den, kdy vám nemusí stačit zůstatek na vašem bankovním kontě. Pokud si půjčíte výhodně, nemusíte se obávat žádných komplikací, prostě se budete držet smlouvy, splácet dojednané splátky a včas zaplatíte vše potřebné. AB půjčky poskytují půjčky až do částky 250 000 Kč.Výše půjčky: 50 000 – 250 000 Kč

Kdo si může půjčit: U půjčky není nutností dokládat vaše příjmy a nejsou potřeba ani ručitelé. Počítejte však s tím, že je potřeba zajistit ručení nemovitostí. Výše půjčky závisí na ceně nemovitosti, kterou budete ručit. Půjčit si mohou také osoby se záznamem v registrech dlužníků – není to překážkou, protože se do nich nenahlíží.

Na co si mohu půjčit: Půjčit se dá na cokoliv – půjčka je neúčelová. Máte však také možnost si sjednat účelovou půjčku se zvýhodněným úročením.

Splatnost půjčky: 2 – 10 let

Poplatky: bez poplatku předem

Ručení: Nejsou potřeba žádní ručitelé, ale ručení je vyžadováno nemovitostí. Ručení se bere za záruku, nejde o zpětný leasing. Nemovitost bude stále vaším majetkem.

Roční úrok: 1,3 – 1,8 %

RPSN: od 36 %

Možnost sjednání půjčky: O půjčku si můžete požádat na webových stránkách společnosti ALTO BELLO INVEST s.r.o.. Zde je k dispozici formulář k vyplnění. O půjčku si lze též požádat telefonicky nebo díky sjednané osobní schůzce.

Rychlost poskytnutí peněz: Vyřízení půjčky je ve většině případů otázkou pěti pracovních dní. Následně dochází k poukázání peněz na bankovní účet převodem, nebo je obdržíte v hotovosti.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je poskytována bez dokládání příjmů. Neplatí se žádné poplatky předem. Při posuzování se neberou v úvahu registry dlužníků. K dispozici máte konzultace s úvěrovým specialistou. První splátka se dá odložit. Nečekejte žádné skryté poplatky.

AB půjčky

RabidSquirrel / Pixabay

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]