Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

AB půjčky – Půjčka NejNějak jste se hodně zadlužili a nyní nevíte, jak ze všeho splácení půjček, úvěrů, hypoték nebo kreditních karet vybruslit bez exekucí? Už jste se vzdali se splácením a exekutor bouchá na dveře? Máte uzavřeno hned několik půjček a pociťujete, že se to nedá dál takto zvládat? Začněte s řešením dříve, než bude hůř či úplně pozdě. Jedním z možných řešení je konsolidace půjček, kdy se všechny vaše stávající půjčky sloučí do jedné. Půjčka Nej od AB půjčky je právě ta, co se může rychle vypořádat s vašimi exekucemi a dražbami. Zachraňte si svůj majetek včas!Výše půjčky: do 40 % hodnoty zastavované nemovitosti

Kdo si může půjčit: Půjčku může dostat každý, kdo řeší problémy se splácením půjček a úvěrů. O půjčku mohou požádat i osoby, na jaké byla nařízena exekuce nebo musí jejich majetek do dražby apod. Podmínkou k získání Nej půjčky je vlastnění nemovitosti.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je určena speciálně na vypořádání exekucí, dražeb a na konsolidaci půjček nebo plateb.

Splatnost půjčky: jeden rok

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: Bez ručitelů, podmínkou je ručení nemovitostí. Nemovitost, kterou budete ručit, ale zůstane ve vašem vlastnictví – bude se brát jenom jako záruka pro dobu, kdy nebudete splácet. Budete tedy stále majitelem nemovitosti.

Roční úrok: 3 – 6 %

RPSN: od 36 %

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se sjednává online, osobně nebo telefonicky. Při osobním jednání se účastníte jenom jedné schůzky.

Rychlost poskytnutí peněz: Vyplacení exekucí se vyřizuje do pěti dnů.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se sjednává bez poplatků předem a exekuce se vyplácí již od pěti dnů. Vaše nemovitosti se brzy zbaví exekucí a dražeb. U půjčky se každý dočká konkrétního návrhu na vypořádání se s věřiteli. Jakmile dojde k odstranění exekucí, bude se úvěr přeúvěrovávat a sjedná se americká hypotéka. Za dobu, kdy se bude provádět odstranění exekucí a přeúvěrování, nebudete platit žádné poplatky ani měsíční splátky, a to až do tří měsíců.

Půjčka se zástavou nemovitosti

Unsplash / Pixabay

 

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]