Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

ACEMA Credit – Rychlá půjčkaacema creditKdo má tak dobré známé, že jim můžete každou chvíli říkat o půjčky různých částek peněz? Možná vám rádi půjčí nižší sumy, ale na větší kroutí hlavou. Přejete si koupit nový dům, rekonstruovat stávající bydlení nebo si hodláte pořídit auto z bazaru? Na vše jsou potřeba peníze. Pokud nemáte našetřeno, můžete využít možnosti půjčení peněz. Peníze budete mít právě nyní a posléze vás čeká splácení, tedy obrácený postup šetření, kde střádáte peníze a posléze si něco koupíte. Rychlé půjčky o vyšších částkách vám poskytne například společnost ACEMA Credit.Výše půjčky: od 100 000 Kč až 5 000 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka je dostupné každému plnoletému občanovi, který může zajistit půjčku nemovitostí v osobním vlastnictví.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je na cokoliv – nebudete dotazováni na důvod, proč peníze potřebujete. Útrata je zcela na vás.

Splatnost půjčky: Splatnost půjček – až na 20 let. Splácení se zajišťuje pravidelnými měsíčními splátkami. Peníze se posílají převodem z bankovního účtu dle požadovaného trvalého příkazu k úhradě. V případě předčasného splacení úvěru, neplatíte úroky za zbývající dobu. Platí se smluvní poplatek.

Poplatky: bez poplatku předem za posouzení

Ručení: Není potřeba ručitelů, ručení obstarává nemovitost. Jako forma ručení jsou vhodné  byty, kanceláře, pozemky, rodinné domy, chaty a ostatní objekty k rekreaci, obchodní prostory.

Roční úrok: Je proměnlivý – závisí na konkrétní půjčené sumě peněz a na době splácení.

RPSN: Mění se v závislosti na požadované výši půjčky.

Možnost sjednání půjčky: Žádost je nejlepší podat díky online formuláři. Jakmile ho vyplníte, obdržíte zprávu o předschválení do několika minut. K žádosti dokládáte výpis z katastru nemovitostí – ne starší jak 3 měsíce. Rovněž doložíte nabývací titul nebo jiné doklady, kde bude uvedeno vlastnictví nemovitosti. K vyřízení půjčky se potřebuje platný občanský průkaz a jeden další doklad totožnosti, občanský průkaz manžela/manželky a rovněž druhý doklad totožnosti.

Rychlost poskytnutí peněz: Po schválení a vyřízení půjčky budou peníze ihned odeslány na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je rychle vyřízena, nemá skryté poplatky. Nevyžaduje se potvrzení příjmu, nenahlíží se do registrů dlužníků. Nejsou potřeba ručitelé, úvěr je zajištěný nemovitostí.

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]