Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

Aerofin – Férová půjčkaAerofin – Férová půjčkaČlověk se bez potřebných financí ocitne velice brzy. Někdy dřív, než potřebuje a jenom počítá a doufám, že nějak přežije do výplaty nebo do doby, než získá nějaký příjem.Pokud se zajímáte o půjčení nižších částek, nemusíte žádat své známé, které na tom nejsou o moc líp než vy. Zkuste se obrátit na nebankovní společnosti, seznam najdete například na: http://www.pujckoradce.cz/poskytovatele/, které se zabývají půjčováním peněz při splnění jasných podmínek. Menší půjčky nabízí rovněž společnost Aerofin.

Výše půjčky: 4999 Kč bez nutnosti prokazovat příjem

Kdo si může půjčit: Půjčku získáte bez potvrzení o příjmu – není vyžadováno. Půjčit si mohou zaměstnanci, ženy na mateřské dovolené, důchodci, nezaměstnaní, plnoletí studenti, invalidé atd.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je bezúčelová – na cokoliv.

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky je dána na dobu 6 měsíců. Splácet budete v šesti měsíčních splátkách. Půjčku můžete splatit i předčasně. Poslední den splatnosti je nutné, aby byla už částka připsána na účtu u Raiffeisenbank. Pošlete variabilní symbol – číslo smlouvy, k identifikaci platby. Možné je i prodloužení jednotlivé splátky – písemnou formou, o nejdéle 30 dní.

Poplatky: Žádné poplatky předem za vyřízení půjčky. Prodloužení splátky – účtuje se 500 Kč za náklady spojené s prodloužením.

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: Jsou dány přesně poplatky (úroky) splácejí se společně se splátkami.

Možnost sjednání půjčky: Vyplněním formuláře na stránkách společnosti Aerofin. Potom budete kontaktováni operátory a dohodnete se na detailech půjčky.

Rychlost poskytnutí peněz:  Po schválení se peníze ihned odesílají do 15 minut na váš účet v bance.

Výhody půjčky od společnosti: Jedná se o nebankovní půjčku bez rizika – vše je stanoveno předem. Dozvíte se úroky i sankční poplatky pro případy nedodržení smlouvy. Neprokazujete příjmy, nenahlíží se do registrů dlužníků. Půjčka se poskytuje i opakovaně. Nemusíte shánět ručitele, vyřízení je rychlé.

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]