Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

Cash For Life – rychlá půjčka do výplatycash for lifeBez peněz se člověku moc nechce radovat, protože za všechno se dnes musí platit. V případě nedostatku peněz před výplatou můžete řešit své finance pomocí krátkodobých půjček, které se specializují na rychlé poskytnutí a rovněž rychlé splácení – do několika dnů. Poskytují se ve většině případů bez udání účelu, je tedy možné je použít na cokoliv.  Také Cash For Life vám zařídí rychlou půjčku do výplaty.Výše půjčky: Výše půjček je stanovena od 1 000 Kč do 10 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku se může zajímat každý občan ve věku od 18 do 65 let. Podmínkou poskytnutí je české občanství a žádné závazky u společnosti CASH FOR LIFE. K půjčce není třeba dokládat potvrzení o příjmu – půjčit si mohou studenti, ženy na mateřské dovolené, nezaměstnaní, důchodci apod. Je potřeba občanský průkaz a mobilní telefon.

Na co si mohu půjčit: Půjčit si lze na cokoliv – půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: Doba splatnosti činí 7 dnů, 15 dnů, 21 dnů, 30 dnů. Do termínu splacení je také možné si požádat o prodloužení splácení na dobu 15 dnů. Prodloužení splácení můžete uskutečnit celkem třikrát. Celková doba prodloužení je možná o 45 dnů.

Poplatky: žádné poplatky za vyřízení půjčky, žádné skryté poplatky

Ručení: bez ručitele a bez zástavy

Výše úroku: Splácení je určeno společně s poplatkem, který zastupuje úrok. Zaplatíte stanovenou částku v daném termínu. V případě porušení splatnosti zaplatíte sankce.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se sjednává díky online službám. Stačí se zaregistrovat a odeslat žádost k posouzení. Půjčku lze rovněž sjednat SMS zprávou.

Rychlost poskytnutí peněz:  Půjčka se vyřizuje ihned – cca do deseti minut. Jakmile dojde ke schválení, peníze se převádějí na váš bankovní účet nebo se posílají poštovní poukázkou.

Výhody půjčky od společnosti: Rychlá a transparentní půjčka, která nemá žádné skryté poplatky. Netřeba shánět žádnou dokumentaci. Nejsou potřeba ručitelé ani dokládání pravidelného příjmu. Půjčka se schvaluje brzy a peníze se odesílají hned po schválení půjčky.

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]