Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

Cetelem – Osobní půjčkaCetelem - Osobní půjčkaPeníze se umí roztáčet velice rychle. Nejste sami, komu se někdy stane, že vám zbude z úspor hodně málo a najednou se máte bez finančních rezerv poprat s extra výdaji.V nejméně očekávaný čas bude potřeba vyrovnat školné dětí, opravu automobilu, koupi nové pračky, televizoru, myčky na nádobí. Možná vás přepadnou nečekané účty – nedoplatek plynu, elektřiny apod. Vždy máte možnost si vzít půjčku, aby nic nebylo v placení pozadu. Z nebankovních poskytovatelů nabízí půjčky i společnost Cetelem.

Výše půjčky: Od 20 000 do 1 000 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O Osobní půjčku Cetelem může zažádat fyzická osoba, která má způsobilost provádět pravní úkony, starší 18 let. Je nutné vlastnit bankovní účet u některé z bank na území v České republice. Je vyžadován trvalý zdroj příjmu – žadatelé nesmí být zrovna ve zkušební době nebo ve výpovědní lhůtě. V žádosti se uvádí osobní a kontaktní informace, údaje o financích a zaměstnání. K žádosti je potřeba potvrzení o výši příjmu,  poslední 2 výplatní pásky, kopie výpisu z účtu u banky, oboustranná kopie dokladu totožnosti a 1 jiného dokladu totožnosti.

Na co si mohu půjčit: Půjčku si můžete vzít na cokoliv –  je neúčelová. Máte ale možnost volby si vzít účelovou půjčku, pokud si chcete vzít peníze na auto, nemovitost, nábytek apod.

Splatnost půjčky: Splácení je možné od 6 do 84 měsíců. Stránky Cetelem obsahují  splátkovou kalkulačku, kde si spočítáte splátku z požadované  půjčky.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitelů, mohou se požadovat spolužadatelé

Výše úroku: od 6,9%

Možnost sjednání půjčky: O Osobní půjčku Cetelem se dá požádat online způsobem. Máte možnost se o půjčku zajímat také telefonicky a přímo na pobočce. Žádost online se posuzuje okamžitě.

Rychlost poskytnutí peněz:  Po obdržení všech náležitostí a po podpisu smlouvy se budou posílat peníze na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Jedná se o rychlou půjčku s trvalým příjmem. Vše je vyřízeno velice rychle.

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]