Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

Cofidis – Osobní úvěrcofidisZcela mimořádně se potýkáte s nedostatkem peněz? Nebo se snad jedná o pravidlo, které potřebujete vyřešit, aby jste se z měsíce do měsíce nepřehupovali se stále vyššími dluhy? Důvody k půjčce mohou být různorodé. Někdo potřebuje zaplatit svatební hostinu, jiný vyrovnává staré dluhy, třetí se chystá na koupi nového auta, domácích spotřebičů nebo rekonstrukci koupelny. Věřte, že existuje řada nebankovních společností, kde se nebudou ptát nač potřebujete půjčit peníze a využití je tedy libovolné. Jednou z nich je i společnost Cofidis.Výše půjčky: Od 40 000 Kč do 150 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku se můžete zajímat, jestliže se řadíte mezi občany ČR starší 18 let a máte doložitelný příjem nebo důchod. Počítejte s tím, že vaše žádost o půjčku nebude schválena, když budete mít záznamy v registrech dlužníků. K půjčce jsou potřeba následující doklady: potvrzení o výši příjmu, kopie posledního měsíčního výpisu z bankovního účtu, kopie občanského průkazu a jednoho dalšího dokladu totožnosti.

Na co si mohu půjčit: Půjčku můžete využít cokoliv – neuvádí se její účel.

Splatnost půjčky: Půjčku je nutné splatit v období od 1 měsíce do 52 měsíců. Měsíční splátka se určí vzhledem k vašemu současnému rozpočtu. Splátky jsou měsíční. Osobní úvěr lze kdykoliv předčasně zcela splatit bez sankcí.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručení a zástav

Roční úrok: úrok p.a.: 24,0 %

RPSN: 24,0 %

Možnost sjednání půjčky: Osobní úvěr COFIDIS se jednoduše sjednává online cestou. Můžete také zavolat na telefonní číslo 810 700 810, nebo pošlete své telefonní číslo a pracovníci Cofidisu vám zavolají zpátky.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze se převádějí na váš bankovní účet okamžitě po sjednání schváleného úvěru a po vyřízení potřebných věcí. Žádosti o úvěr se zpracovávají cca do deseti minut od obdržení.

Výhody půjčky od společnosti: Výhodou úvěru je možnost revolvingu – je umožněno obnovování úvěrové rezervy se splácením pravidelných splátek. Půjčka je možná kdykoliv znovu a bez doložení formalit. Cofidis půjčky se uzavírají bez poplatků předem. Vyřízení je do deseti minut.

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]