Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

Cofidis – Úvěr na cokolivcofidisPotřebujete peníze nejlépe okamžitě? Uvažujete o tom, že vám nezbyde nic jiného, než se pustit do sepisování žádosti o půjčku, protože finanční situace se stala neúnosnou a potřebujete pořádnou finanční injekci, abyste se dostali někam jinam než do dluhů? Půjčka je sice také váš dluh, ale budete ho mít povolený pro pravidelné splácení v dohodnutých splátkách a termínech. Jedním z nebankovních možností je i úvěr na cokoliv od Cofidis.Výše půjčky: Od 20 000 Kč – 300 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčku může získat pouze občan České republiky ve věku nad 18 let. Žadatel musí doložit příjem nebo důchod. Není možné mít záznamy v registrech dlužníků. K vyřízení půjčky budete potřebovat tyto doklady: oboustrannou kopii občanského průkazu,  kopii OP spolužadatele, kopii druhého dokladu totožnosti – cestovního pasu, řidičského průkazu, nebo rodného listu. Dále budete ukazovat potvrzení o výši příjmu, kopii výpisu z účtu v bance – v tomto případě jde o poslední měsíční výpis.

Na co si mohu půjčit: Půjčit si můžete na cokoliv – půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: Délka splácení je stanovena na 12 nebo 24 měsíců. Splácení bude probíhat v  pravidelných měsíčních splátkách. Není problém kdykoliv zaplatit mimořádnou splátku. Je rovněž možné úvěr zcela předčasně splatit před termínem splatnosti. Předčasné splacení je umožněno provádět zdarma a bez sankcí.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitele, lze zahrnout do úvěru spolužadatele/spolužadatelku

Výše úroku: Výše úroků se odvíjí podle částky a doby splácení.

Možnost sjednání půjčky: Veškeré náležitosti k půjčce se vyřizují online způsobem. Vaše žádost bude posouzena asi do deseti minut.

Rychlost poskytnutí peněz:  Po schválení úvěru se peníze převedou k vám na účet do banky.

Výhody půjčky od společnosti: Cofidis půjčka na cokoliv je velice rychle schválena – cca do 10 minut. Nevyžadují se žádné poplatky předem za posouzení žádosti o půjčku. Pomocí online službě si můžete sami nastavit kolik si chcete půjčit a spatříte výši požadované měsíční splátky.

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]