Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

CreditON – půjčka před výplatouCreditON – půjčka před výplatouJiž jste si kolikrát nařizovali, jak tentokrát vyjdete s penězi a nebudete se zadlužovat u známých? Už vám odmítají půjčovat, i když jim vždy vše vrátíte? Nejde o nic příjemného, ale vy svou špatnou finanční situaci můžete vyřešit i jinak – pomocí nebankovních půjček. Existuje hned několik nebankovních společností, které se soustředí na poskytování i nižších částek. Takto se nemusíte zadlužovat víc, než potřebujete a půjčku zaplatíte bez zbytečných exekucí. Rychlá půjčka – to je i CreditON půjčka!Výše půjčky: Až 10 000 Kč. Noví žadatelé mají omezení  na maximum 3.500 Kč. Po splacení půjčky včas není problém zažádat o další půjčku až do částky 5.000 Kč, třetí půjčka je dána až do výše 10.000 Kč.

Kdo si může půjčit: Nedokládáte příjem. Díky tomu si mohou u CreditON půjčit peníze nezaměstnaní zájemci, dále osoby s rodičovskými příspěvky, se starobními a invalidní důchody,  studenti (plnoletí) atd.

Na co si mohu půjčit: Obdržené peníze z půjčky lze využít na cokoliv – půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: splatnost je až 30 dní

Poplatky: Aby byla vaše první žádost zpracována, musíte poslat ověřovací poplatek 1 Kč na účet společnosti CreditON. Následně dojde k rozhodnutí o získání půjčky. Další poplatky za vyřízení žádosti předem se neúčtují.

Ručení: půjčka bez ručitele

Roční úrok: Na webových stránkách společnosti si zjistíte, kolik činí úroky (poplatky) za vámi půjčenou konkrétní částku. Například při půjčení 3000 Kč zaplatíte poplatek ve výši 509 Kč. Celkem musíte tedy vrátit 3509 Kč.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si zařizujete z domova – online způsobem, vyplníte online formulář s požadovanými údaji.

Rychlost poskytnutí peněz:  Peníze obdržíte do třiceti minut od schválení během stejného dne. Peníze přijdou na váš bankovní účet, ale kdo bude chtít, může si je nechat poslat poštovní poukázkou.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku lze získat dost rychle. Nejsou potřeba ručitelé ani dokládání příjmů. Sami se rozhodnete o poslání peněz na svůj účet nebo poštovní poukázkou. Přidělení půjčky je částečně automatizováno.

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]