Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

Cresco – rychlá online půjčkaCresco – rychlá online půjčkaKaždý pohlíží na půjčky jinak. Někdo si neumí představit dlužit a splácet, druhý si nedovede představit nemít půjčky. Je pravdou, že půjčky se musí platit, ale potřebnou věc či službu získáte dříve, než byste si stihli našetřit. Může se jednou vyvrbit situace, kdy budete muset urgentně zaplatit určitou částku a v této době se bude hodit vědět, kde poskytují rychlé půjčky. Jednou ze společností je i CRESCO GROUP s.r.o. – porovnejte půjčky od CRESCO GROUP s.r.o na této stránce.Výše půjčky: od 10.000 Kč do 150.000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku mohou usilovat zaměstnanci, podnikatelé (OSVČ), státní zaměstnanci a důchodci. U půjček o nižších částkách není nutné dokládat příjmy. Klienti musí mít věk v rozmezí 18 -65 let a musí se jednat o občany České republiky. Dále předložíte občanský průkaz a jeden další doklad totožnosti. Zaměstnanci či OSVČ též potřebují údaje o firmě – adresu, telefon, IČO, přesný název.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: Čas splatnosti je umožněn až max. 84 měsíců. Pokud budete chtít, můžete si zažádat o odložení splátek – až čtyř měsíčních. V případě dohodnutého splácení včas se vám navrátí polovina úroků.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: Odvíjí se podle půjčené částky a době splatnosti

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku lze podat na webových stránkách společnosti – online způsob je velice pohodlný a rychlý. Získáte celých 30 dní, abyste mohli odstoupit od smlouvy. V tomto termínu je odstoupení bez sankcí.

Rychlost poskytnutí peněz: Půjčka se obvykle vyřizuje do 24 hodin. Během této doby dochází také k vyplacení peněz. Peníze se posílají buď na bankovní účet, nebo se dají vyzvednout na poště.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je vyřízena snadno a rychle. Není potřeba ručitel, zástava ani prozrazení účelu. Celých 30 dní lze od uzavřené smlouvy o půjčce odstoupit.

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]