Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

CzFinance.cz – Bezúročná půjčka_MG_0811Půjčky mohou pro mnohé představovat jednoduchou formu pro získání peněz v době, kdy na tom člověk není finančně zrovna nejlíp. Také vám chybí jistá našetřená suma peněz k pokrytí extra výdajů nebo na nečekanou koupi věcí či služeb? Půjčky vám pomohou zajistit vše po finanční stránce prakticky ihned a ne až za nějakou dobu. CzFinance.cz přináší i možnost získat bezúročnou půjčku osobám, které dovedou splácet v řádných dohodnutých termínech.Výše půjčky: 10 000 – 30 000 Kč

Kdo si může půjčit: Bezúročná půjčka se dá uskutečnit pro osoby ve věku od 18 do 70 let. Je ovšem nutné si uvědomit, že podmínkou k žádosti je být vlastníkem nemovitosti, nebo její části – poloviny, čtvrtiny apod. Půjčku neobdrží jedinci s exekucí nebo zástavou u osob nebo soukromých firem. Pro vyřízení půjčky budete potřebovat platný občanský průkaz.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka se poskytuje jako neúčelová.

Splatnost půjčky: Splácení půjčky je třeba obstarat v týdenních splátkách, ale lze splácet i měsíčně. Splátky jsou posílány na bankovní účet. Půjčku můžete předčasně doplatit bez sankčních poplatků kdykoliv chcete. Povoleno je i zasílání mimořádných splátek zdarma.

Poplatky: bez poplatků předem za posouzení

Ručení: Půjčka se poskytuje bez ručitele a bez jiného zajištění, ale žadatel o půjčku musí vlastnit část nebo celou nemovitost.

Roční úrok: bez úroku

RPSN: 0%

Možnost sjednání půjčky: Nejprve se půjčka sjednává online. Schválení proběhne cca do 2 dnů. Poté se stanoví termín podpisu smlouvy, kdy vás navštíví zástupce společnosti osobně.

Rychlost poskytnutí peněz: Po domluveném termínu setkání dojde k podpisu smlouvy. Peníze získáte při osobní schůzce v hotovosti.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku získají zájemci, kteří jsou vlastníky nějaké části nemovitosti. Neplatí se úrok, jestliže zajistíte splátky ve sjednaných termínech. Nenahlíží se do registrů dlužníkům, peníze získáte okamžitě po podpisu smlouvy. Každá žádost se posuzuje individuálně.

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]