Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

Dinero – finance & reality – půjčka do výplatyDinero - finance & reality – půjčka do výplatyDokonce i malá částka peněz, chybějící v rozpočtu do výplaty, může pěkně zamotat život. Pokud si nevíte rady a nepůjčí vám nikdo ze známých, přátel ani kolegů, zkuste si půjčit menší částku od nebankovní společnosti. Nebankovní půjčka se dá získat mnohem snadněji než mnohé bankovní. Více o nebankovních půjčkách najdete na: http://www.pujckoradce.cz/category/nebankovni-pujcky/Pochopitelně se nevyhnete povinnosti splácení v daných termínech. Dinero – finance & reality nabízí půjčky v nižších částkách.

Výše půjčky: 500 Kč – 4.999 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka je určena pro zájemce s věkem od 20 do 75 let. K pořízení půjčky je třeba doložit platný občanský průkaz. Také je potřeba mít číslo bankovního účtu a mobilní telefon. Vaše příjmy se nemusí prokazovat.

Na co si mohu půjčit: Půjčka se poskytuje bez udání účelu – tzv. půjčka bezúčelová, peníze lze použít libovolně podle potřeby.

Splatnost půjčky: 15, 21 a 30 dnů. Sjednaná splatnost se dá až 3x prodloužit díky SMS.

Poplatky: bez poplatků

Ručení: Není třeba shánět ručitele ani dávat do zástavy majetek.

Roční úrok: Půjčka se splácí v dohodnutých částkách i se stanovenými poplatky – úroky.

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku podáváte online na webových stránkách společnosti Dinero – finance & reality. Jakmile vyplníte požadované údaje, zástupci firmy se vám ozvou telefonicky. Rovněž můžete sami zavolat do společnosti.

Rychlost poskytnutí peněz: Při osobní návštěvě v kanceláři je schválení/zamítnutí do 10 minut. Okamžitá hotovost je vám k dispozici ve  městech a okresech Brno – město, Brno – venkov, Kuřim, Znojmo, Tišnov, Boskovice, Blansko, Vyškov a Třebíč. Peníze se vyplácejí hotově nebo převodem na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Jde o rychlou a diskrétní půjčku. Získáte ji bez poplatků, nenahlíží se do registru dlužníků. Nedokládáte příjmy, tudíž peníze mohou získat také nezaměstnaní, důchodci, ženy na mateřské dovolené, studenti. Splatnost se dá až třikrát prodloužit.

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]