Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

Ekvita – Rychlý nebankovní úvěrADM_4504Už jste si představovali, jaké by to bylo mít nyní k dispozici několik miliónů korun? Chcete skutečnou kupu peněz a konkrétně vám jde o mnohamiliónové částky na koupi nemovitostí, rekreačních středisek a jiných objektů? Ano, najednou může nastat situace, kdy budete pátrat, kde si půjčit hodně peněz za přijatelných podmínek. Půjčky rychlé a takřka bez problémů získáte například u nebankovních společností. Od společnosti Ekvita si můžete půjčit sumy až do dvaceti miliónů.Výše půjčky: úvěr je poskytován až do částky 70% tržní ceny nemovitosti, maximálně do 20 000 000 Kč

Kdo si může půjčit: O úvěr se mohou zajímat jedinci s trvalým bydlištěm na území České republiky. Musí se jednat o plnoleté osoby – s věkem nad osmnáct let. Stejné podmínky k poskytnutí platí pro fyzické osoby a živnostníky. Během posuzování se kontrolují záznamy v registrech dlužníků.

Na co si mohu půjčit: na cokoliv – půjčka je neúčelová

Splatnost půjčky: Doba splácení se stanovuje na dobu od jednoho roku do pěti let. Úvěr se dá kdykoliv celý zaplatit – neúčtují se sankční poplatky.

Poplatky: Neplatí se žádné poplatky za posouzení a vyřízení úvěru předem.

Ručení: bez ručitelů, úvěr se musí zajistit zástavou nemovitosti či několika nemovitostí

Roční úrok: Roční úrokové sazby začínají na na 15% p.a. Během trvání úvěru se úroková sazba nijak nemění.

Možnost sjednání půjčky: Ekvita pobočky se nacházejí ve městech Kladno a Ostrava. Zde si můžete domluvit osobní schůzku. Také je k dispozici zařízení půjčky online způsobem.

Rychlost poskytnutí peněz: Úvěr může být schválený už v době do sedmi dní. Po podepsání smlouvy se vyplácí půjčené peníze.

Výhody půjčky od společnosti: Poskytnutí úvěru není spojeno s hledáním ručitelů – nevyžadují se. Úvěr se musí zajistit zástavou na nemovitost. Půjčku získáte až do několika miliónů. Úroková sazba je stejná po celou dobu splácení půjčky.

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]