Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

FÉR půjčka na cokoliv od SberbankChcete si koupit něco nového do domu? Potřebujete přidat peníze na nový automobil, nebo se vám auto rozbilo a nutně musíte sehnat úplně nové? Čekáte dítě a chybí vám pěkný pokojík pro děti s perfektním vybavením? Během chvilky klidně najdete 10+1 důvodů k tomu, abyste si půjčili u banky nebo nebankovní společnosti dostatečnou sumu pro utrácení a pokrytí vašich momentálních potřeb. Jednou z možností půjček je i FÉR půjčka od Sberbank.Výše půjčky: od 20 000 Kč do 500 000 Kč

půjčka na cokoliv

geralt / Pixabay

Kdo si může půjčit: Žadatelem o půjčku se může stát každý, kdo splní požadované podmínky. První z podmínek je doložení potvrzení o příjmu. Také se to neobejde bez dvou dokladů totožnosti. Občané České republiky předkládají občanský průkaz a druhý doklad – řidičský průkaz, rodný list, cestovní pas. Občané EU předloží cestovní pas nebo ID a nesmí chybět ani povolení k trvalému pobytu. Ostatní žadatelé dokládají cestovní pas a povolení k trvalému pobytu.

Na co si mohu půjčit: Půjčka se poskytuje na cokoliv – jde o neúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Maximálně sedm let. Předčasné splacení se povoluje bez poplatků. Půjčené peníze musíte vracet splácením pravidelných měsíčních splátek.

Poplatky: Za zpracování úvěru nezaplatíte nic. Vedení úvěrového účtu je zdarma.

Ručení: bez ručitele a také bez jiného zajištění

Roční úrok: Úrokové sazby jsou různé a stanovují se na základě sjednané doby splatnosti a výše půjčené částky – od 8,90 % do 16,90 %.

Možnost sjednání půjčky: O půjčku si můžete požádat kdekoliv na pobočce Sberbank CZ. Informace jsou k dispozici na infolince 800 133 444, anebo stačí využít kontaktní online formulář na oficiálních internetových stránkách, které vlastní Sberbank.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze získáte okamžitě po vyřízení půjčky.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se dá vzít na cokoliv potřebujete a chcete – neuvádí se žádný konkrétní účel použití. Předčasné splacení je možné a je zdarma – nebudou po vás vyžadovány sankce. Splácení je pravidelné každý měsíc. V případě, že se na půjčce bude podílet spolužadatel/ka, dají se zajistit vyšší částky. Při řádném splacení je k dispozici bonus.

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]