Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

Finaktiv – půjčka do výplatyfinaktivUmíte se živě představit dobu před výplatou, kdy se v peněžence najde sotva pár drobných a váš bankovní účet na tom není o moc lépe? Problémy s nízkým příjmem má spoustu lidí a mnohdy je skutečně zázrak vyjít až do výplaty. Občas se vyskytne nečekané vydání a najednou je to ještě horší. Poradit si můžete díky půjčce, která vás dostane z problémů, ale je třeba počítat s tím, že budete muset půjčené peníze splácet v následujícím období. Půjčky do výplaty poskytuje také společnost Finaktiv.Výše půjčky: Od 500 Kč do 5000 Kč. V případě, že se domluvíte, je možné získat půjčku až ve výši 10 000 Kč, která má splatnost 1 měsíc. Pro nové klienty a jejich první žádosti platí omezení na max. 2000 Kč.

Kdo si může půjčit: Půjčka je k dispozici zájemcům z okolí Uherského Hradiště – do vzdálenosti cca 20 km. Půjčení peněz od Finaktiv je podmíněno faktem, že je třeba být zaměstnaný déle než tři měsíce. K žádosti o půjčku se dokládají některé dokumenty –  kopie občanského průkazu, kopie výplatní pásky a pracovní smlouvy. Rovněž doložíte výpis z účtu. Při posuzování se nekontrolují registry dlužníků nejsou.

Na co si mohu půjčit? Půjčka je určena na cokoliv – jde o neúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: 15 dní

Poplatky: Nepočítají se žádné poplatky předem. Nebudete platit žádné poplatky ani během půjčky, mimo stanovený poplatek, který nahrazuje úročení.

Ručení:  bez ručitele a bez zástavy.

Výše úroku: Při půjčení 500 Kč vrátíte 625 Kč, při 1000 Kč vrátíte 1250 Kč, při 2000 Kč vrátíte 2500 Kč, při 3000 Kč vrátíte 3750 Kč, při 4000 Kč vrátíte 5000 Kč, při půjčení 5000 Kč budete vracet 6250 Kč.

Možnost sjednání půjčky: Na pobočce firmy Finaktiv s vámi vyřídí vše potřebné.

Rychlost poskytnutí peněz:  Peníze obdržíte ihned, žádost se vyřizuje rychle.

 

Výhody půjčky od společnosti: Rychlé obdržení peněz z půjčky. Nenahlíží se do registru dlužníků. Nejsou požadovány žádné poplatky za vyřízení a poskytnutí půjčky. Půjčka je krátkodobá – půjčíte si a brzy zaplatíte vše!

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]