Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

HK Investment – Půjčka pro zaměstnanceHK investmentChystáte se na rekonstrukci domu, vybavení domácnosti, koupi nové spotřební elektroniky, automobilu, na zaplacení exotické dovolené, studia v zahraničí, nebo musíte vyplatit exekuci? Pokud nehodláte čekat dlouhé roky, než našetříte dostatečné množství peněz, lze si vybrat formu půjčky. Pomocí půjčky vše zajistíte třeba ještě tento týden a pak budete jen vypůjčenou sumu splácet v dohodnutých termínech. K poskytovatelům nebankovních půjček patří i HK Investment s.r.o., kde nabízí několik druhů půjček.Výše půjčky: Od 100 000 Kč – do 1 000 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčku si mohou brát jenom osoby starší 18 let. Musíte se postarat o doložení dvou dokladů totožnosti, potvrzení o výši příjmů – výplatnice, pracovní smlouvy, potvrzení o výši příjmu z ÚP, důchodu, mateřské dovolené apod. Žadatelé musí být občany ČR.

Na co si mohu půjčit: Spotřebitelský úvěr od HK Investment s.r.o. si je možné vzít na cokoliv – jedná se o bezúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Půjčka je splácena pravidelnými měsíčními splátkami. Výše splátky se dá  přizpůsobit vašemu aktuálnímu rozpočtu. Splácet lze od 1 do 10 let.

Poplatky: poplatky předem za posouzení se neplatí

Ručení: Zástavou nemovitosti – zajištění půjčky je možné do 60% tržní hodnoty nemovitosti. Pokud nejste majitelem nemovitosti, může se přijmout zástava od třetí osoby.

Roční úrok: p.a. 20%,

Možnost sjednání půjčky: Společnost se řídí podle novely zákona o spotřebitelském úvěru, který platí od 1.1.2011. Novela obsahuje také ochranu před podvodnými společnostmi, které zatajují informace o spotřebitelském úvěru. Žádost o úvěr se zařizuje online způsobem. Vyplníte žádost a odešlete ji. Následně vás kontaktují zástupci HK Investment s.r.o. a vyžádají si potřebné  dokumenty. Jedná se o 2 doklady totožnosti, číslo listu vlastnictví (LV), potvrzenou výši příjmu  ze zaměstnání, důchodu, z mateřské, úřadu práce a výši výdajů.

Rychlost poskytnutí peněz:  Žádost je vyřízena velice rychle a snadno – do 24 hodin od vyplnění online žádosti. Po podepsání smlouvy se půjčené peníze převádějí na váš bankovní účet či získáte hotovost při podpisu smlouvy.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se poskytuje bez zkoumání registru dlužníků. Nebudete platit žádné poplatky předem. Jakmile podepíšete smlouvu, máte 14 dní na odstoupení.

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]