Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

HK Investment – Rychlá půjčka do 30 000 KčHK investmentChystáte se k vyřešení vaší nepříznivé finanční situace? Důvody k zaplacení nikdy nekončí. Někdy může jít o malé částky, jindy o mnohem vyšší. Jenže člověk u sebe neustále nemá jisté rezervy peněz, aby zaplatil urychleně to, co vlastně nijak extra nečekal. Většina nebankovních společností nepotřebuje znát důvod, proč si půjčujete a na co. Dle libosti si vyberete půjčku a posléze splácíte dle daných podmínek. HK Investment s.r.o. si také připravila výhodné podmínky pro své klienty.Výše půjčky: od 20 000 Kč do 30 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka se poskytuje plnoletým občanům České republiky. U každého občana se žádost o půjčku posuzuje individuálně.

Na co si mohu půjčit: Půjčit si můžete na cokoliv – jde o bezúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Splácení probíhá po dobu dvanácti až 48 měsíců. Není problém vypůjčenou částku splatit předčasně. Schopnost splácení půjčky se posuzuje u každého klienta individuálně.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitelů (pro srovnání klikni na odkaz) a bez zástav a ručení nemovitostmi či majetkem

Roční úrok: p.a. 20%

Možnost sjednání půjčky: O půjčku je možné požádat prostřednictvím online žádosti na webových stránkách společnosti. Maximálně do 12 hodin vás zástupci telefonicky kontaktují a dohodnete se na konkrétních podmínkách.  Zodpovězeny budou vaše případné dotazy a budete vyzváni k doložení potřebných dokumentů. Následně vám bude poslán návrh smlouvy a podmínky. Potom vás čeká další telefonický hovor, kde se domluvíte na datu podpisu smlouvy a také k předání peněz v hotovosti.

Rychlost poskytnutí peněz:  Okamžitě po podepsání smlouvy – v hotovosti.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku od nebankovní společnosti HK Investment s.r.o. získáte bez zkoumání registru dlužníků: Nejsou potřeba žádné poplatky předem. Při podpisu smlouvy získáte právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů. Smlouva je sepsána jasně a nenarazíte na žádné skryté poplatky.

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]