Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

Home Credit – Hotovostní půjčkahome-creditRádi byste získali peníze rychle? Chybí vám peníze na důležité věci, nebo vás překvapila nepříjemnost, která si vyžádala zaplacení větší sumy peněz? Rozhodli jste se, že přestanete šetřit a raději si půjčíte peníze, které budete pak splácet? K žádosti o půjčku můžete mít různé důvody.Nebankovní společnosti posuzují žádosti individuálně a ve většině případů nepotřebují znát důvod vašeho půjčování peněz. Pokud potřebujete hotovostní půjčky od Home Credit, můžete si dopřát jejich služby.

Výše půjčky: Od 10 000 do 150 000 Kč.

Kdo si může půjčit: Půjčit si u Home Credit může každá plnoletá fyzická osoba, která má stálý příjem. K žádosti dokládáte 2 doklady totožnosti. Občané České republiky potřebují platný  občanský průkaz a k němu jeden další doklad – například rodný list, řidičský průkaz, cestovní pas, zbrojní průkaz apod. Zaměstnanci a OSVČ musí připravit také údaje o firmě. Je potřeba přesný název, telefon, IČO a adresa. Nepožaduje se přímo potvrzení o příjmu, ale uvádí se jenom v žádosti.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je bezúčelová – peníze se dají použít na cokoliv.

Splatnost půjčky: Splatnost je daná na období od 12 do 48 měsíců. V případně předčasného splacení nebudete platit extra poplatky.

Poplatky: bez poplatku za vyřízení a posouzení půjčky

Ručení: bez ručitelů a bez zástav majetku

Roční úrok: Úročení se odvíjí podle půjčené částky a doby splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku je možné vyřídit online způsobem na internetových  stránkách, dále telefonicky či na poště. Jakmile dojde ke schválení online půjčky, získáte 2 vyhotovení smlouvy poštou nebo emailem. Po podpisu navrátíte 1 vyhotovení smlouvy zpátky společně s požadovanými dokumenty. Následně bude částka vyplacena vaše bankovní konto. Po schválení telefonické půjčky se zašlou 2 vyhotovení smlouvy poštou nebo kurýrní službou.  Pokud budete chtít vyplatit půjčku v hotovosti, dojdete si i s dokumenty na pobočku České pošty.

Rychlost poskytnutí peněz: Po podepsání smlouvy okamžitě v hotovosti na poště nebo převodem na váš účet v bance.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je poskytována bez ručitelů a bez poplatků. Sjednání probíhá telefonicky, osobně na poště nebo online způsobem. Můžete si uzavřít pojištění výdajů a také lze do 14 dnů odstoupit od smlouvy. Více o nebankovních půjčkách se dozvíte i zde.

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]