Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

Infraco – Spotřebitelský úvěr se zástavouID-10064646Peníze se točí všude kolem nás a může se stát, že vám najednou dojdou. Možná patříte k jedincům, kteří si nikdy nechtěli brát půjčku, ale momentálně není jiné východisko. Půjčky nejsou příjemné, protože se musí splácet až několik let v domluvených splátkách, ale na druhou stranu vám mohou pomoct ve finanční nouzi, ale i v nenadálých výdajích. Úvěry poskytuje také společnost Infraco.Výše půjčky: Od 10 000 Kč

Kdo si může půjčit: Určeno pro osoby mající trvalé bydliště v České republice. Jejich věk musí být nad 18 let. Pro vyřízení žádosti si připravte 2 doklady totožnosti. Bude se provádět zajištění nemovitostí – pozemkem, domem nebo bytem. Budete dokládat aktuální List vlastnictví, aktuální foto nemovitosti a nesmí chybět ani vyplněná, vytištěná a podepsaná žádost o úvěr – pošle se poštou nebo se naskenuje a pošle emailem.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka se poskytuje jako neúčelová.

Splatnost půjčky: Splatnost je stanovena na 1 rok až 10 let – 12 až 120 měsíců.

Poplatky: žádné poplatky se nevyžadují předem – poplatek za poskytnutí a vyřízení úvěru se posléze zahrnuje do půjčených peněz. Poplatky za vyřízení a poskytnutí úvěru jsou: od 10 000 Kč do 50 000 Kč – 20% z poskytnutého úvěru, 50 001 Kč – 100 000 Kč – 15%, 100 001 Kč až 250 000 Kč 10%, 250 001 Kč až 500 000 Kč 7,5%, 500 001 Kč až 1 000 000 Kč 5% a nad 1 000 001 Kč 3,5% z poskytnutého úvěru.

Ručení: Je vyžadováno zajištění nemovitostí. Není nutností, aby se nemovitost nacházela ve vašem vlastnictví, ale její  majitel musí odsouhlasit možnost jejího zajištění.

Roční úrok: Od 15% – záleží na posouzení rizikovosti obchodu

RPSN: Odvíjí se na základě stanovených úroků pro konkrétní půjčky.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se dá jednoduše sjednat online formou.

Rychlost poskytnutí peněz: Finanční prostředky lze již čerpat na plombu na LV.

Výhody půjčky od společnosti: Úroková sazba je dána na základě individuálních možností klienta. Nevyžadují se žádné poplatky předem. Peníze získáte velice rychle. Úvěr se zajišťuje nemovitostí, ale nepotřebují se ručitelé.

 

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]