Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

Jasmín styl – Půjčka před výplatoujasmin-stylDostáváte se do finančních problémů celkem často, a to především v době před výplatou? Náhodou jste měli extra vydání a nyní vám už nezbylo na běžné výdaje domácnosti? Absence peněz není v lidském životě zrovna příjemná, protože se stále musí za něco platit. Jestliže jste se dostali do finanční nepřízně v době před výplatou, mohou vám pomoci speciální krátkodobé půjčky. Jednou z nich je také půjčka od společnosti Jasmin styl s.r.o.Výše půjčky: Od 1000 Kč do 10 000 Kč. První půjčka má omezení na maximálně 1000 Kč, druhá na 2000 Kč, třetí může být 3000 Kč, čtvrtá už 4000 – 10 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku Jasmin se zajímat každá plnoletá fyzická osoba bez prodlení s placením jiných dluhů a platebních povinností. Dluhy nesmí být vůči žádným právnickým ani fyzickým osobám. Musíte mít čisté seznamy dlužníků.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je neúčelová.

Splatnost půjčky: Splatnost je možná na dobu 21 a 30 dní.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitelů a bez jiného zajištění

Roční úrok: Úroky se neuvádějí. Za poskytnutí peněz zaplatíte předem stanovené poplatky, ty se následně uhradí dohromady s vypůjčenou částkou. Poplatek je např. pro půjčku 5000 Kč na 21 dní 1250 Kč a na 30 dní 1500 Kč. Při půjčce 10 000 Kč činí poplatek za 30 dní 3000 Kč. Pokud se rozhodnete půjčku splatit předčasně, poplatek se nesníží.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se dá snadno obstarat na webových stránkách společnosti. Pro začátek stačí vyplnit žádost o půjčku online.

Rychlost poskytnutí peněz: Ke schválení půjčky dojde většinou do 24 hodin od podání žádosti, ale občas jde i o delší lhůtu. Jakmile se přijme vaše žádost, budete zkontaktováni zástupci firmy a domluvíte se na osobní schůzce, když budete preferovat vyplacení hotovosti. V případě nepožadování hotovosti se oznámí uskutečnění půjčky a peníze dostane převodem na účet v bance nebo poštovní poukázkou – ta vám bude vyplacena na poště po předložení průkazu totožnosti a po podpisu potvrzení.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se poskytuje rychle a bez protahování. Peníze využijete na cokoliv.

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]