Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

Klikpujcka.cz – SMS půjčka do výplatyID-100170989Žádné půjčování peněz od známých a příbuzných se neobejde bez trapných situací nebo problémů a dokonce hádek. Jestliže náhle potřebujete několik tisícovek před výplatou, můžete se obrátit na profesionály, kteří se ani trochu nebudou divit vaší potřebě si půjčit. Půjčky v nižších částkách zajišťuje většina nebankovních institucí online cestou díky svým webovým stránkám.Klikpujcka.cz – rychlá SMS půjčka do výplaty je jednou z možností.

Výše půjčky: Od 500 do 5000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku si může požádat fyzická osoba s věkem nad osmnáct let. Musí se jednat o občana České republiky, který má trvalý pobyt na území České republiky. Při podání žádosti počítejte s požadavkem na doložení vašeho pravidelného příjmu. K získání půjčky je nutná registrace do systému Klikpujcka.cz.

Na co si mohu půjčit: Půjčku si lze vzít na cokoliv – je neúčelová.

Splatnost půjčky: Doba splatnosti je možná v termínech – jeden, dva, tři nebo 4 týdny. Pokud budete chtít delší splatnost, je možné požádat o prodloužení.

Poplatky: bez poplatků předem za vyřízení

Ručení: bez ručitelů a bez zástavy

Roční úrok: Za každých tisíc korun na 7 dní je třeba zaplatit 100 Kč. Ke splacení za 7 dní si musíte připravit při půjčce 1000 Kč částku 1100 Kč. Za každých půjčených 1000 Kč zaplatíte na dobu splácení 14 dnů 200 Kč, na 21 dnů 300 Kč a na 28 dnů 400 Kč.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku lze sjednat na Klikpujcka.cz – online způsobem. Nejdříve se zaregistrujte, vyplňte osobní údaje. Posléze se bude ověřovat váš bankovní účet a pak budou peníze poslány na váš účet v bance.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze se odesílají na bankovní účet okamžitě, jak dojde ke schválení půjčky. Peníze je možné také poslat poštovní poukázkou na adresu – doručení trvá přibližně dva dny. Pokud žádáte o půjčku poprvé, jsou peníze zasílány pouze poštovní poukázkou – ověřuje se vaše adresa.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se vyřizuje ihned, peníze se posílají rovněž okamžitě po vyřízení. Peníze obdržíte na účet v bance nebo poštovní poukázkou. Nevyžadují se ručitelé.

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]