Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

Kredia – půjčka do výplatykrediaJde vám hlavně o klid v rodině a žádné zbytečné stresy? Neklid může zapříčinit i malá částka peněz, které chybí do výplaty. Spoustu věcí si člověk dovede na čas odepřít, ale jíst se musí. Může přijít nečekaný nedoplatek elektřiny a už je vše naplánované zcela jinak. Finanční problémy můžete kdykoliv vyřešit díky půjčce. Není třeba se zrovna obracet na banky a nebankovní instituce s žádostí o vyšší sumy, lze vše vyřešit i nižšími částkami za výhodnějších podmínek. Jednou ze společností, kde máte možnost si zažádat o rychlou půjčku do výplaty je  Kredia.Výše půjčky: 1000 Kč – 10 000 Kč. U 1. půjčky si se poskytuje max. 1000 Kč. Od druhé půjčky 2 000 Kč, od třetí 3000 Kč, od čtvrté 4000 – 10 000 Kč.

Kdo si může půjčit: Každý plnoletý občan s trvalým pobytem na území České republiky. Není třeba dokládat potvrzení o výši vašich příjmů. Půjčku si mohou zařídit i plnoletí studenti, ženy na mateřské dovolené, důchodci nebo nezaměstnaní. 

Na co si mohu půjčit? Na cokoliv – půjčka nevyžaduje udání účelu.

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky je stanovena 15, 22 nebo 30 dní. V případě neschopnosti splacení v dohodnutém termínu lze kontaktovat společnost Kredia a domluvit se na řešení.

Poplatky: Bez poplatků předem za vyřízení.

Ručení: Půjčka je k dispozici bez ručitelů, bez zástavy na majetek.

Roční úrok: Úroky jsou zahrnuty v daných poplatcích. Vše zaplatíte společně  – půjčenou částku i poplatky. Z částky 1000 Kč je stanoven poplatek 250 Kč při době splatnosti 15 dní. U částky 10 000 Kč činí poplatek 2500 Kč se splatností 15 dní.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si snadno zajistíte z domova – online žádostí nebo SMS zprávou. Rozhodnutí o schválení budete mít k dispozici do několika minut. 

Rychlost poskytnutí peněz:  Jakmile bude půjčka schválena, posílají se peníze na bankovní účet. Žádáte poprvé? Peníze se posílají až po potvrzení ověřovacího kódu – dostanete ho poštou na vaši adresu.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku získáte bez potvrzení o přijmu. Dostupná je tedy mnoha plnoletým osobám. Potřební náležitosti se vyřizují online cestou či telefonicky (SMS). Krátkodobá půjčka má danou splatnost.

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]