Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

MoneyNow – rychlá půjčkaID-100166311Chcete rázně zatočit se svými finančními problémy, které sice nejsou velké, ale mohou dost znepříjemnit váš osobní život? Nejedná se vám o žádnou dlouhou dobu, ale potřebujete půjčit na krátký čas a především hodně rychle? Nebankovní poskytovatelé půjček se zaměřují na rychlé půjčování peněz a nemají tak přísné požadavky na vyřízení půjčky. MoneyNow má pro vás rovněž nabídku půjček v nižších částkách.Výše půjčky: od 1 500 do 10 000 Kč

Kdo si může půjčit: U MoneyNow si mohou půjčovat osoby s věkem od 18 do 75 let. Žadatelé o půjčku musí mít trvalý pobyt v České republice, rodné číslo, platný český doklad totožnosti,  mobilní nebo telefonní číslo na pevnou linku. Rovněž se vyžaduje prokázání zaměstnání a žádné finanční závazky u jiných finančních společností.

Na co si mohu půjčit: Půjčka se poskytuje jako bezúčelová, lze  si půjčit na cokoliv.

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky je stanovena na dobu 15 až 30 dní. Lze požádat o prodloužení splatnosti půjčky na internetových stránkách společnosti MoneyNow. V případě prodloužení počítejte s požadavkem poplatku za tuto službu. Půjčka se dá prodloužit o dobu, na jakou měla původní splatnost. Například si vezmete půjčku s dobou splatnosti 15 dní – prodloužení lze uskutečnit rovněž na 15 dní.

Poplatky: bez poplatku za posouzení žádosti o půjčku

Ručení: bez ručitele a bez zástav na majetek

Výše úroku: Jsou určeny poplatky ke konkrétní době splatnosti a výši půjčky.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka je vám k dispozici po sjednání online způsobem. Nejdříve se   zaregistrujete a pro ověření údajů je nutné poslat na účet MoneyNow poplatek ve výši 1 Kč. Následně vám bude zaslána smlouva, kterou musíte poslat podepsanou zpět.

Rychlost poskytnutí peněz:  Peníze se na vašem bankovním účtu objeví do jedné hodiny po schválení vaší žádosti – pokud máte stejnou banku jako poskytovatel. Převody peněz do jiných bank budou provedeny ihned a záleží na cílové bance, jak provede záznam o přijetí platby.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčkou si přijdete až na částky do 10 000 Kč. Peníze se posílají na váš účet v bance ihned po podepsání smlouvy. Úvěr nepotřebuje zajištění ručiteli ani majetkem. Peníze získáte bez zbytečných formalit a vysokého úročení. Klientská podpora po telefonu je k dispozici v češtině.

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]