Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

Nebankovní dům – Úvěr bez zástavyNebankovní dům - Úvěr bez zástavyMáte problémy finančního charakteru? Potřebujete si půjčit určitou sumu, pokud možno rychle a bez zbytečného papírování? Jestliže se z nějakého důvodu nemůžete stát žadatelem o bankovní půjčku, můžete vyzkoušet i možnost nebankovních společností. Nebankovní půjčky  jsou přece jenom dostupnější pro více osob, ale i zde platí určité podmínky. Úvěr bez zástavy vám poskytne i Nebankovní dům a dostanete peníze na ruku.Výše půjčky: 10 000 Kč – 160 000 Kč

Kdo si může půjčit: Úvěr je určen pro zaměstnance se stálým příjmem ze zaměstnání, ale také osobám pobírajícím rodičovský příspěvek a důchodcům, kteří dostávají starobní nebo invalidní důchod či výsluhovou rentu. O půjčku mohou zažádat občané České republiky ve věku 18 -65 let se stálým příjmem.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je bezúčelová, půjčit si lze na cokoliv.

Splatnost půjčky: Půjčka má splatnost: 12, 18, 24, 30, 36, 42 nebo 48 měsíců. Splácení vypůjčené sumy i s úroky probíhá pravidelnými měsíčními splátkami. Dohodnuté částky posíláte každý měsíc do uvedeného data pomocí bezhotovostního převodu.

Poplatky: Půjčka se poskytuje bez poplatku předem za vyřízení.

Ručení: bez ručitele a bez zástavy nemovitosti

Roční úrok: Vypůjčené částky mají dané poplatky a konstantní splácení. Info poskytuje společnost ke konkrétním částkám.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si nejsnadněji zajistíte pomocí online způsobu, kde vyplníte žádost. K vyřízení budete potřebovat občanský průkaz, výpis z bankovního účtu a potvrzený příjem nebo důchodový výměr. K dispozici jsou i pobočky v Opavě, Ostravě, Bruntále a Krnově.

Rychlost poskytnutí peněz:  Půjčka se vyřizuje ihned po dodání potřebných dokumentů. Výplata peněz probíhá převodem na účet klienta.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se poskytuje bez ručitelů a bez zástavy – tyto půjčky srovnáváme zde. Půjčit si mohou zaměstnanci i podnikatelé. Žádost se podává online.

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]