Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

Oberbank – Spotřebitelský úvěr neúčelovýoberbankDostaňte se ze snů do reality a investujte čas do zařízení půjčky, která vám pomůže k uskutečnění vašich plánů nyní a ne někdy v budoucnosti! Možná nechcete zase tolik, třeba si vybavit byt novým nábytkem, novými elektrospotřebiči nebo se hodláte vydat na exotickou cestu s celou rodinou, když právě nabízejí akční ceny letenek nebo zájezdů. Nejlepší půjčka je ta, kde se nikdo neptá, na co jsou potřeba půjčené peníze. Při půjčce na cokoliv si můžete klidně účel několikrát rozmyslet, také . Oberbank má pro své klienty připraveny půjčky na cokoliv.Výše půjčky: Od 50000 až do 100000 Kč.

Kdo si může půjčit: Půjčku si mohou sjednat jedinci, kteří mají zařízený privátní účet u Oberbank. Teto účet musí být funkční minimálně tři měsíce a podmínkou je, aby sem pravidelně chodily platby.  K žádosti doložíte také kopii občanského průkazu, potvrzení příjmu od zaměstnavatele, ale také příjmy jako mateřská, důchod apod.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka se poskytuje jako neúčelová.

Splatnost půjčky: Splatnost je stanovena na max. 5 let. Splácení se provádí pomocí pravidelných měsíčních splátek.

Poplatky: Poplatek budete platit za zpracování úvěru 1% z výše úvěru, ale minimálně 1000 CZK Vedení úvěrového účtu vás bude stát 50 CZK měsíčně. Změny smluvních podmínek z podnětu klienta je zpoplatněno 0,2 – 1% ze zůstatku úvěru, minimální částka ale činí 500 Kč.

Ručení: Ručení se odvíjí podle bonity klienta a může být vyžadováno. Také mohou být požadováni spolužadatelé.

Roční úrok: Úroky se odlišují u jednotlivých žádostí. Úroky závisí na zabezpečení úvěru, na zvolené době splácení a na bonitě žadatele.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se dá sjednat na pobočkách Oberbank.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze budete mít ihned po sjednání a podpisu smlouvy.

Výhody půjčky od společnosti: Mezi výhody půjčky se řadí použitelnost peněz na cokoliv. Úroková sazba je nejednotná a určuje se podle bonity klienta.

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]