Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

Oblíbená půjčka od bankovní společnosti

Peníze od banky můžete mít skoro hned a navíc za celkem zajímavou úrokovou sazbu. Tak přesně to nabízí Air Bank půjčka, pojďme si ji představit ve světle reflektorů, tahle novinka prostě dobývá tuzemský trh a byla by škoda, abyste nebyli alespoň trochu informováni, jak to celé vypadá. Možná i proto, že byste si ji jednou mohli sami sjednat, jeden nikdy neví, že?

Minimum pro úvěr je pět tisíc

Pouhých pět tisícovek stačí, maximum je pak 600 tisíc korun, když se rozhodnete zrovna pro Air Bank. A co ještě dalšího lze říci o této skvělé bankovní půjčce?

  • Úroková sazba začíná na 6,9 procentního bodu, jde tedy o jednu z nejvýhodnějších bankovních půjček u nás.
  • Předčasné splacení je samozřejmostí, půjčka je samozřejmě zcela bezúčelová.
  • Administrativa skoro na nule, postačí jen občanka a potvrzení o příjmu za posledního čtvrt roku.

Takže sečteno a podtrženo – bez nekonečné administrace, bez stohů papíru, který nemá smysl a navíc docela rychle, na peníze nebudete čekat. Nabídka ze strany Air Bank tak zní určitě zajímavě, takže není důvod o ní nepřemýšlet, tahle půjčka se může hodit vždycky – a vlastně nikdy nevíte, kdy ji můžete potřebovat.

Nemusíte čekat někde na židli

Bankovní půjčky jsou vyřešené opravdu docela rychle, čekání na židli, které nikdy nekončí, tu rozhodně není žádným pravidlem. Půjčit si můžete padesát tisíc korun, ale klidně i půl milionu, záleží na Vás a Vaší představě o tom, kolik peněz je aktuálně potřeba. Důvod nemusíte sdělovat, prostě to dnes už není vůbec nutné. I proto jsou bankovní půjčky hodně oblíbené napříč spotřebitelským spektrem a nerozhoduje tu věk, vzdělání ani postavení ve společnosti nebo pohlaví. Když si spočítáte, co se kvůli nim musí podstoupit a udělat, rozhodně nebudete mít důvod o nich také trošku nezapřemýšlet. Vždyť by to byla škoda, no ne?

Nabídka na trhu je skutečně obrovská. Banka jako taková se musí činit, aby nepřišla o stálou klientelu. Stačí si založit osobní účet a půjčka bude rázem výhodnější, už jen tak málo dneska stačí. Musíte prostě dát najevo, že o půjčku stojíte a hodláte ji v pořádku splácet.

NikolayF / Pixabay

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]