Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

Omega půjčka do výplatyomega pujckaMáte nějaký trik, jak řešit nečekaný nedostatek financí? Nejspíše se v této situaci nedá dělat nic jiného, než shánění nějaké dobré půjčky. Ne vždy jsou však po ruce ochotní příbuzní nebo přátelé, které vám jen tak na požádání půjčí peníze. Několik tisícovek do výplaty můžete získat od různých nebankovních společností, které se specializují na nižší částky. O rychlé půjčky zažádejte snadno online, k dispozici je vám například Omega půjčka.Výše půjčky: 1000 Kč – 5000 Kč – nový klient si může půjčit maximálně 3000 Kč

Kdo si může půjčit: Omegu půjčku získají jen občané České republiky ve věku nad osmnáct let. Pokud žádáte, nesmíte mít záznam v registrech dlužníků. Je potřeba doložit bankovní účet a sdělit vaše aktivní číslo mobilního telefonu. K vyřízení není nutný žádný doklad o příjmu.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – jde o bezúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Půjčka má splatnost 7 až 30 dnů. V rámci půjčky si lze zažádat o prodloužení  o 7 či 14 dní za poplatek, který je stanovený.

Poplatky: Neplatíte žádné poplatky předem. Hradí se jenom 1 Kč na účet poskytovatele půjčky kvůli ověření vašeho bankovního účtu.

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: Na internetových stránkách Omega půjčky se dá přesně zjistit, kolik zaplatíte za poplatky. Suma závisí na požadované částce a počtu dní, do kdy bude vše splaceno.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si sjednejte online způsobem. Na webových stránkách spatříte  jednoduchý formulář, ten vyplníte a zaregistrujete se. Dále si zažádáte o půjčku v částce, jakou zrovna potřebujete.

Rychlost poskytnutí peněz:  Půjčka se vyřizuje do 15 minut. Peníze budou posléze zaslány na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Plusem půjčky je velice rychlé vyřízení se všemi náležitostmi. Peníze se zasílají již do čtvrt hodiny od schválení. Stálí klienti mají nárok na různé odměny ve formě benefitů a zvýhodnění při dalších půjčkách. Nepotřebujete dokládat příjmy. Posuzování žádostí funguje celý týden – 24 hodin denně.

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]