Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

Pegas – nebankovní půjčka18Můžete o sobě říct, že stále vycházíte dobře s penězi? Ano, může tomu být tak, ale i přes hlídání vašich příjmů a výdajů může dojít k situaci, kdy vás zastihne nečekané vydání a nebudete mít dostatek financí na skladě. Půjčky jsou dnes rychlým a jednoduchým řešením pro mnohé osoby a poskytují se v různých výších. Pokud si půjčíte vyšší sumy, je dobré znát, kde vám půjčí na delší dobu, abyste se mohli řádně postarat o splácení v ne příliš vysokých splátkách. Pegas  – nebankovní půjčka nabízí možnost, jak si půjčit rychle a snadno.Výše půjčky: Od 50000 Kč až do 500000 Kč – přesná částka půjčení se odvíjí podle ceny zastavované nemovitosti. Půjčky se realizují maximálně do 50 – 90% tržní hodnoty nemovitosti.

Kdo si může půjčit: Pegas nebankovní půjčka je určena pro všechny svéprávné osoby od 18ti let. Podmínkou k poskytnutí je možnost dát do zástavy nemovitost.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, půjčka je bezúčelového charakteru.

Splatnost půjčky: Půjčka má splatnost od 3 do 15 let.

Poplatky: Žádné poplatky předem nemusíte platit. Vyžaduje se jenom zaplacení administrativního poplatku po vyřízení půjčky.

Ručení: Půjčka se nezajišťuje ručiteli, ale zástavou na nemovitost. Přijde za vámi osobně interní odhadce společnosti, prohlídne si nemovitost a stanoví její tržní hodnotu. Zastavovanou nemovitostí se může stát družstevní byt, byt v osobním vlastnictví, rodinný dům, pozemek atd. Nemovitost by měla být vlastnictvím žadatele, ale připouští se i majetek třetích osob.

Roční úrok: Odvíjí se podle výše půjčky a doby splatnosti.

RPSN: Odvíjí se podle výše půjčky a doby splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Svou žádost o půjčku podáte online, kde na webových stránkách společnosti Pegas najdete formulář pro vyplnění potřebnými údaji. Po odeslání vás budou kontaktovat zástupci firmy a domluvíte se na dalším jednání, kde dojde k uzavření smlouvy na půjčku.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze získáte ihned po podepsání smlouvy. Záloha se vyplácí obyčejně do 2 až tří dnů, zbývající část půjčky získáte do jednoho týdne.

Výhody půjčky od společnosti: Pro půjčku se neshání ručitelé. Lze získat finance až do částky 50-90% tržní hodnoty zastavované nemovitosti. Při posuzování žádosti o půjčku se nekontrolují nebankovní a bankovní registry dlužníků. Neplatí se žádný poplatek předem, neprokazují se vaše příjmy. Půjčku využijete na zaplacení čehokoliv.

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]