Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

Pepa – Půjčka PepaID-10057605Dluhy nejsou příjemné velké ani malé. Ovšem nastanou situace, kdy se musíte plánovaně dostat do zadlužení, abyste nedopadli ještě hůře. Nedostatek peněz vyřešíte půjčkami s jasně danými podmínkami, kde si předem sami ujasníte, zda zvládnete splácet v dojednaných splátkách. Půjčka Pepa je jednou z možností řešení nedostatku peněz.Výše půjčky: od částky 999 Kč do 150 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku se může zajímat každý občan ČR ve věku od 18 do 65 let. K žádosti o půjčku nebudete dokládat příjem. Nebude se nahlížet do registrů dlužníků. Půjčka je tedy dostupná širší vrstvě lidí – i těm bez pravidelného příjmu.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je neúčelová.

Splatnost půjčky: 21 dní

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: Nemusíte shánět ručitelství, nepožaduje se ani zástava majetku či jiná záruka.

Roční úrok: Stanoví se poplatky, nahrazující úročení.

Možnost sjednání půjčky: O půjčku lze žádat online cestou. K vyplnění online žádosti dojde na stránkách společnosti. Po ověření vámi uvedených údajů se dozvíte, jestli půjčku získáte nebo ne.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze můžete mít už během jednoho dne, nepotřebujete uskutečnit žádné osobní schůzky. O schválení vás informují již  do 2 hodin od odeslání žádosti. Peníze se následně posílají na váš bankovní účet nebo poštovní poukázkou na vámi udanou adresu – v tomto případě půjde o asi čtyři pracovní dny.   

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka Pepa se dá získat velice rychle a bez nutnosti nahlížet do registrů bank a nebankovních společností. Peníze z půjčky obdržíte velice rychle – online cestou podáte žádost a po schválení se vyplácí peníze. O půjčku můžete žádat opakovaně, v případě řádného splacení. Nevyžaduje se doložení vašeho příjmu a pro stálé klienty jsou připraveny také  vyšší částky k půjčení.

 

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]