Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

Proma – Zaměstnanecká půjčkaProma půjčkaDostali jste se do špatné finanční situace? Potřebujete důstojně překlenout nepříznivé finanční období? Máte možnost si peníze půjčit a v následujících měsících či letech je splácet danými splátkami. Možná někoho odradí vysoké úroky, ale na druhou stranu v případě šetření byste museli dlouho čekat a nikdo vám nezaručí, že se ceny nevyhoupnou hodně směrem vzhůru. Různé půjčky nabízí svým klientům také Nebankovní společnost Proma Kladno.Výše půjčky: Od 5 000 Kč do 200 000 Kč

Kdo si může půjčit: K získání zaměstnanecké půjčky Proma je nutné mít kopii občanského průkazu, kopie kontaktního dokladu  – SIPO, výpis z účtu, účet za elektřinu apod. a originál potvrzení o výši příjmu nebo důchodový výměr.

Na co si mohu půjčit: Půjčka se dává bez udání účelu – využijete ji na cokoliv.

Splatnost půjčky: Splatnost půjček je dána na 12, 18, 24, 30, 36, 42 a 48 měsíců. Splácení budete provádět pravidelnými měsíčními splátkami v domluvené výši. Jednotlivé splátky převedete na bankovní konto společnosti Proma. Pokud budete patřit mezi řádně splácející jedince, budete mít nárok na automatický revolving. Jde o možnost získání dalších peněz během splácení. Také budete mít možnost získat zvýhodněnou půjčku, jestliže vše splatíte bez upomínky. V případě dodržení smluvních podmínek se provádí odklad splátek zdarma.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitelů a zástavy

Roční úrok: Výše úročení se odvíjí podle poskytnuté výše půjčky a také na její délce splácení. Konkrétní úroky vždy sdělí finančním poradce.

Možnost sjednání půjčky: O poskytnutí půjčky se nejprve informujte na kontaktní infolince 736 606 450. Tady se dozvíte odpovědi na vaše dotazy. Také máte možnost vyplnění online formuláře na internetových stránkách společnosti. Potom bude pro vás zvolena nejvhodnější forma půjčky.

Rychlost poskytnutí peněz:  Jakmile dodáte kompletní doklady a dokumentaci, bude půjčka schválena a posléze se peníze odesílají do 24 hodin na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Mezi výhody se řadí konstantní splátky během celé doby splácení. Za poskytnutí půjčky neplatíte poplatek předem.

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]