Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

Půjčka na cokoliv od ČSOBChcete si splnit vaše sny okamžitě a ne čekat, než si našetříte dostatek peněz? Pokud vám nevadí splácení v pravidelných splátkách, můžete se obrátit na banku, kde vám za splnění podmínek půjčí až 600 000 Kč. Co si lze s tolika penězi pořídit? Co zrovna potřebujete, ale předem zvažte své možnosti splácení, abyste se nedostali do dluhové pasti. Rychlou půjčku na cokoliv vám zajistí i ČSOB.Výše půjčky: Od 20 000 Kč do 600 000 Kč.

Kdo si může půjčit: ČSOB Půjčka na cokoliv je dsotupná pro ty, kteří jsou plnoletotí, tedy je vám minimálně osmnáct let. Půjčka se dá sjednat osobami, které již mají u ČSOB svá konta, či si je zřídí, konkrétně jde o ČSOB Konto nebo ČSOB Aktivní konto. Nejprve podáte žádost a kromě žádosti budete potřebovat také několik dokumentů. Jedná se o 2 doklady totožnosti, o potvrzení, kde je uveden průměrný měsíční příjem od vašeho zaměstnavatele. Když se na půjčce zúčastní také spolužadatelé, spoludlužníci a ručitelé, je také nutné doložit příjem.

pujcka na cokoliv

martaposemuckel / Pixabay

Na co si mohu půjčit: Nedokládá se žádný účel, vypůjčené peníze se dají libovolně použít podle vašeho uvážení a momentálního rozhodnutí.

Splatnost půjčky: Splácení bankovní půjčky se uzavírá na dobu od jednoho roku až na sedm let. Zájemci o půjčku si mohou sami určit, jaká bude mít splátka výši. Počítejte s tím, že čím větší splátky si dáte, tím dříve bude úvěr splacený a zaplatíte tedy i méně úroků. Celá doba splácení je spojena s pevnými splátkami – nemění se a jsou stejné do doby úplného splacení.

Poplatky: Podání žádosti o půjčku na cokoliv a její posouzení se poskytuje zdarma.

Ručení: bez zajištění

Roční úrok: od 8,9 %

Možnost sjednání půjčky: Půjčku vyřídíte snadno na některé z poboček ČSOB. Samotná žádost je vyřízena přibližně do půl hodiny.

Rychlost poskytnutí peněz: Už při podpisu smlouvy lze disponovat s vypůjčenými penězi. Ihned se převedou na váš funkční účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se využívá libovolně a můžete si požádat i o vyšší částky bez požadavků na zajištění. Půjčku lze pojistit pro případy neschopnosti placení v čase, kdy například přijdete o zaměstnání či se dostanete do pracovní neschopnosti. Není problém půjčku kdykoliv celou splatit předčasně.

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]