Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

Quick půjčka – Qkonto0Nemůžete čekat na dobu, než našetříte dostatek peněz? Potřebujete cosi vyřešit ihned po finanční stránce a nemáte v okolí nikoho, kdo by vám ochotně půjčil celou částku? V tomto případě bude pro vás vhodné si požádat o půjčku u nebankovní společnosti nebo u banky. Quick půjčka – Qkonto nabízí půjčení peněz rychle a zároveň s použitím na cokoliv. Nemusíte se tedy obávat, že se vás bude někdo vyptávat, proč si půjčujete a na co budou peníze z půjčky využity.Výše půjčky: od 10 000 Kč do 50 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku si mohou požádat osoby se stálým příjmem ve výši alespoň 9 000 Kč. Půjčku mohou získat zaměstnanci, OSVČ, ženy na mateřské dovolené a také důchodci. Věk žadatelů je stanoven na minimálně 18 let.

Na co si mohu půjčit: Půjčka se poskytuje jako neúčelová – peníze jsou na cokoliv.

Splatnost půjčky: Splácení lze zařídit hotovostně nebo bezhotovostně. Čerpání je libovolné. Požaduje se splácení v pravidelných měsíčních splátkách.

Poplatky: bez poplatků předem za posouzení a vyřízení

Ručení: Nevyžadují se ručitelské závazky ani zástava majetku.

Roční úrok: Výše úroků se stanovuje na základě vypůjčené sumy a zvolené doby splácení.

RPSN: Odvíjí se podle sjednaných podmínek u žadatelů. Závisí tedy na době splácení, výši půjčky apod.

Možnost sjednání půjčky: Quick půjčku si vyřídíte na území celé České republiky.

Rychlost poskytnutí peněz: Půjčka se schvaluje ve většině případů ihned. Vyplácení půjčky je také okamžité. Komplikovanější případy žádosti o půjčku zaberou více času, ale i přesto můžete počítat s posouzením a vyplacením peněz do 24 hodin.   

Výhody půjčky od společnosti: Očekávejte rychlé posouzení a vyřízení půjčky. Při posuzování se neberou v úvahu registry dlužníků – nenahlíží se do nich. Půjčka je dostupná pro osoby se stálým příjmem ve stanovené výši minimálně devíti tisíc měsíčně.

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]