Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

Quick půjčka – QkontoID-100170733Potřebujete extra peníze neodkladně, rychle, snadno a nejlépe ihned? V případě, že nemůžete požádat nikoho ze svých příbuzných a známých, máte ještě možnost se zaměřit na bankovní nebo nebankovní poskytovatele půjček. Na výběr jich máte skutečně spoustu. Jedním z řešení půjčení peněz je rychlá půjčka Qkonto od Quick půjčky.Výše půjčky: od 10 000 Kč do 50 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku si mohou zažádat osoby s minimálním stálým příjmem ve výši

9 000 Kč. Půjčku mohou požadovat nejen zaměstnanci a OSVČ, ale také ženy na mateřské dovolené, důchodci, invalidé. Žadatelé musí mít věk minimálně 18 let.

Na co si mohu půjčit: Půjčka se poskytuje jako neúčelová – vypůjčené peníze lze využít na cokoliv.

Splatnost půjčky: Splácení je hotovostní na přepážce či bezhotovostní převodem. Čerpá se libovolně. Splácení je podmíněno pravidelnými měsíčními splátkami.

Poplatky: Půjčku vyřídíte bez poplatků předem.

Ručení: Nevyžadují se ručitelé ani zástava majetku.

Roční úrok: Výše úroků je určena na základě vypůjčené částky a celkové doby splácení.

RPSN: Odvíjí se na základě konkrétní doby splácení, výše půjčky apod.

Možnost sjednání půjčky: Quick půjčku si můžete zajistit po celé České republice.

Rychlost poskytnutí peněz: Půjčka se běžně schvaluje okamžitě, stejně jako se vyplácí. Komplikovanější případy dostanou zprávu o výsledku posouzení a o vyplacení už do 24 hodin.   

Výhody půjčky od společnosti: Spolehnout se můžete na vyřízení půjčky bez zbytečně obsáhlého papírování. Poskytovatel nezkoumá registry dlužníků – lze mít tedy nějaké nesrovnalosti ve splácení jiných půjček a úvěrů.

 

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]