Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

Rychlé půjčky do 5000 Kč na cokoliv

Kdo si chce rychle půjčit, musí v dnešní době počítat s vyššími úroky. To ale není vůbec žádný problém, protože nebankovní společnosti nabízejí půjčky menšího objemu, a to maximálně do deseti tisíc korun. Rychlá půjčka 5000 Kč je nejžádanějším produktem. Pro rodinný rozpočet je to totiž týdenní rezerva na nejnutnější provozní výdaje a nemusíte se tak stresovat, že slíbená výplata dorazí až trochu později, protože zaměstnavatel má zase trochu problémů. Tentokrát už žádný stres, peníze budou na cestě pár minut od požádání.

Půjčit si před výplatou je úplně normální

Asi polovina tuzemských domácností nemá hmotné rezervy. To je prostě fakt, někdy se neušetří, jindy si dopřejete dražší dovolenou a peníze jsou prostě nenávratně pryč. Půjčka před výplatou ale dokáže vše účinně zachránit, bez padání vlasů a kupy stresu. Nečekané výdaje nejsou žádná pohroma, před kterou byste se museli nějak úzkostlivě krčit, to tak přeci vůbec není – půjčte si a problém je hned pryč, splatíte do lhůty třiceti dnů z další výplaty a trochu se jen uskrovníte. Dělá to tak tisíce tuzemských domácností, nemusíte proto být nějakou výjimkou. Rozhodně nejde o nějakou ostudu! Proces půjčování je navíc zcela diskrétní, takže se nikdo nic nedozví. Zvědaví sousedi tak mohou mít klidně utrum!

Co třeba SIM půjčka?

Zajímavou alternativou pro úvěr, který pomůže vyjít do další výplaty, je třeba taková SIM půjčka. V čem spočívá, kolik si lze půjčit a na jak dlouho vlastně? Nabídka je hodně velkorysá, minimum pro úvěr je tisíc korun na sedm kalendářních dnů, maximum pak jedenáct a půl tisíce na třicetidenní období. Vyřízení je zcela zdarma a prakticky okamžité, takže už během pár minut po žádosti klidně můžete zajet k nejbližšímu bankomatu. Skryté poplatky tu nečekejte, účel také nemusíte nikde složitě vysvětlovat. Prostě maximální pohoda, jinak se to snad ani nazvat nedá!

A mimochodem, když si půjčujete peníze u nebankovních společností, dbejte hlavně na to, abyste znali jedno veledůležité číslo. Jde o RPSN, může být klidně uvedeno malými písmeny, což ale nijak nesnižuje jeho klíčovost – posoudí totiž jasně, zda je půjčka výhodná nebo ne.

jarmoluk / Pixabay

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]