Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

Sberbank – Kontokorentní úvěrsberbankObčas se vám stane, že přešvihnete váš měsíční rozpočet a neradi byste se dostali do problémů s neplánovaným bankovním účtem v mínusovém stavu? Hodila by se vám mimořádná nebo raději stálá finanční rezerva? Umíte si sami poradit s nedostatkem peněz, či naopak ne a rádi požádáte o pomoc? Jestliže jste se již stali klienty Sberbank, kde máte zřízen běžný účet, můžete si k němu požádat o zhotovení kontokorentního úvěru. Tímto jednoduchým způsobem budete mít k dispozici extra peníze kdykoliv budete potřebovat. Úroky budete platit jen v případech čerpání peněz z kontokorentu.Výše půjčky: 5 000 až do 100 000 Kč

Kdo si může půjčit: O kontokorentní úvěr si může zažádat každá osoba vlastnící běžný bankovní účet u Sberbank.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – u vypůjčené částky není třeba uvádět důvod půjčení. Použití peněz je na neomezenou dobu a libovolně na cokoliv.

Splatnost půjčky: Splácení probíhá průběžně prostřednictvím bezhotovostní platby nebo vkladem hotovosti přímo na běžný účet.

Poplatky: Vyžaduje se placení měsíčního poplatku za vedení kontokorentního účtu a také poplatek za vedení běžného účtu posle aktuálního sazebníku banky. U Sberbank máte možnost si uzavřít některou z balíčkových smluv a v ní bude započten také poplatek za vedení kontokorentu.

Ručení: bez ručitele a bez zástavy

Roční úrok: 18 % p.a., úroky se budou platit pouze z částky, která bude vyčerpána

RPSN: 27,2 %

Možnost sjednání půjčky: Kontokorent si lze jednoduše uzavřít na pobočkách Sberbank CZ. Podrobné informace získáte díky infolince 800 133 444. Využívat lze rovněž kontaktní formulář na webových stránkách banky Sberbank.

Rychlost poskytnutí peněz: Po sjednání kontokorentu jsou vám peníze hned k dispozici. Finance se objeví na vašem na běžném účtu a dále je můžete využívat podle vlastního uvážení – vybrat, použít platební příkaz, vybrat platební kartou.

Výhody půjčky od společnosti: Extra finance z kontokorentu máte neustále k dispozici na svém bankovním účtu. Budete platit jen úroky z vyčerpané částky. Jde o skvělou finanční rezervu na neomezenou dobu. Kontokorent má výhodnou úrokovou sazbu, peníze se používají libovolně.

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]