Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

Na sjednání nebankovní půjčky vám stačí pár minut

Půjčování nebankovní formou má zajímavé výhody. Především, pokud na své finance spěcháte, dočkáte se opravdu brzy – a to samozřejmě zcela bez nadsázky či ironie. Nebankové pôžičky jsou řešením pro pestrou paletu situací. Půjčit si pár tisíc korun na ledničku, pračku, televizi, vanu, obývací stěnu nebo třeba jen několik stovek do výplaty, to je už jen a jen na vás. Expresní výplata peněz, snadné a vstřícné jednání, půjčovat si nebankovně je vynikající.

Stačí vlastně jenom pár minut

Pôžičkomat přináší možnost získat až 4900 korun jako nový klient (pro ty stálé je tu připraveno až dvacet tisíc). Co dál můžeme říci o této prověřené tuzemské firmě?

  • Doba splatnosti půjčky 5 – 31 dnů, s možností prodloužení za menší poplatek.
  • Pro půjčku není třeba potvrzení o příjmu, můžete mít i případný záznam v trestním rejstříku.
  • Pro dlouhodobé klienty je tu řada věrnostních bonusů, půjčování si je tak ještě výhodnější.

Musíte být starší osmnácti let a vlastnit účet v libovolné české bance (dispoziční práva pro cizí účet bohužel nestačí). Nutností je také nemít žádný nesplacený dluh u některé tuzemské firmy, která zprostředkovává pôžičky. Požádáte přes internet a během pár minut se dočkáte odpovědi, jak snadné to celé je! A do deseti minut bude hotovo…

Pro nové klienty je první půjčka bezplatná

Poprvé to můžete mít zadarmo – a rozhodně to není žádný vtip, ale prostá skutečnost. Splatit do určitého data a úroky jsou škrtnuté. První půjčka zdarma je naopak součástí reklamní kampaně celé řady firem, které půjčují peníze nebankovní cestou. I díky tomu se získají klienti, kteří se později rádi vracejí. A navíc to nebude s prakticky žádnou administrativou, papírování opravdu na nule. Nepotřebujete žádného ručitele ani člověka, který vám půjčku nějak schválí.

Půjčky tohoto druhu jsou určeny všem zájemcům. Potvrzení o pravidelném příjmu, výplata na bankovní účet a velký výběr na trhu – první půjčka zdarma je tu pro každého staršího osmnácti let, stačí si požádat. Čekat nebudete, peníze dostanete třeba i během víkendového rána, tohle není nijak omezeno. Záleží jen na rychlosti dané banky, kdy k vám peníze přesně doputují, řádově jsou to ale minuty čekání. Půjčka je tedy rychlá a transparentní!

fielperson / Pixabay

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]