Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

TGI Money – HypopůjčkaTGI Money - Hypopůjčka

193584 / Pixabay

Diskuze a hovory o financích vám připadají zbytečné, protože žádné peníze nemáte a ani v dohledné době mít nebudete? Pokud si potřebujete splnit některé nakupovací sny, můžete se obrátit na poskytovatele půjček nejrůznějšího charakteru, kde si jistě vyberete pro vás nejvýhodnější variantu. Díky půjčkám vám půjde se snadněji vypořádat s dluhy, ale také s dosáhnutím požadované částky na vyhlédnutou věc nebo na pokrytí zaplacení určité služby.Hypopůjčka TGI Money je možná až do několika miliónů.

Výše půjčky: až 2 000 000 Kč – podle hodnoty zastavované nemovitosti

Kdo si může půjčit: O půjčku si mohou požádat osoby s možností dát do zástavy nemovitost. Zastavovaná nemovitost nemusí být nutně ve vlastnictví žadatelů. V den doplacení půjčky se nepřipouští, aby žadatel překročil věk 65 let. Doba splatnosti se tedy přizpůsobuje vašemu věku, aby bylo vše zaplaceno včas.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – jde o půjčku bezúčelovou.

Splatnost půjčky: Splácení je umožněno v době od pěti do dvaceti let. Hypopůjčka Standard se dá splácet určenými anuitními splátkami a doba splatnosti je v rozmezí od pěti do deseti let. Hypopůjčka Flexi má předepsanou minimální splátku a během existence půjčky můžete splácet i více, pokud vám dovolí vaše finanční situace. Vyšší splátky na půjčku vám sníží náklady, ale rovněž si stvoříte jakousi rezervu na dobu, kdy nebudete mít mnoho peněz k dispozici.

Poplatky: Půjčku získáte bez poplatků předem. Neplatí se ani odhad nemovitosti.

Ručení: bez ručitelů, ale je potřeba udělat zástavní právo na nemovitost

Roční úrok: Odvíjí se podle doby splácení a výše půjčky.

RPSN: od 10%

Možnost sjednání půjčky: O půjčku si zažádáte jednoduše díky kontaktu na telefonické centrum, kde se vám budou věnovat odpovědní pracovníci. Dohodne se půjčka a splácení podle vašich možností. Poté za vámi dorazí regionální obchodní zástupce k projednání podrobností půjčky.

Rychlost poskytnutí peněz: Po vyřízení se poskytují ihned peníze.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se dá využít na cokoliv – je bezúčelová. Nejsou potřeba ručitelé, ale půjčka se musí zajistit zástavou nemovitosti. Hypopůjčku můžete splácet až 20 let. Nevyžadují se žádné poplatky předem a ani poplatky za odhad nemovitosti. Zastavovaná nemovitost nemusí být nutně ve vašem vlastnictví.

 

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]