Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

Tommy Stachi – rychlé nebankovní půjčkyTommy Stachi – rychlé nebankovní půjčkyZačali jste vážně uvažovat o půjčce, protože si plánujete koupit starší auto z autobazaru, nové spotřebiče do domácnosti nebo chcete zmodernizovat vaší zahradu pro chvíle odpočinku? Máte dluhy a musíte je nějak uhradit? Na to všechno se dá použít půjčka, kterou si jednoduše opatříte a posléze vypůjčenou sumu splácíte ve stanovených splátkách. Nebankovní půjčky můžete sledovat například na nebankovnipujckyhned.cz. Půjčka vám může vylepšit současné situace, pokud si uvědomíte, jak budete zvládat splácení v dalším období. Půjčit si můžete i od společnosti Tommy Stachi, která se specializuje na osobní půjčky.Výše půjčky: Od 3000 Kč do 100 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčku si mohou pořídit zaměstnanci, senioři i živnostníci. Zaměstnanci musí mít k doložení dva doklady totožnosti, dále pracovní smlouvu a výplatní pásku za poslední měsíc. Nesmí chybět ani výpis z účtu s výplatou za poslední měsíc. Živnostníci potřebují k předložení 2 doklady totožnosti, živnostenský list, vydané faktury za poslední 2 měsíce, daňové přiznání za poslední rok a výpisy z účtu v bance za poslední 2 měsíce. Senioři dokládají rovněž 2 doklady totožnosti a rovněž doloží výplatu důchodu za uplynulý měsíc.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka se poskytuje bez účelu.

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky musí být dodržena ve stanovené době 12 nebo 18 měsíců pro nové klienty. Pokud si berete půjčku opakované, lze získat dobu splatnosti až 24 měsíců.

Poplatky: bez poplatku předem

Ručení: bez ručitelů, půjčky až do 100 000 Kč se nepožaduje žádné jiné zajištění

Roční úrok: Celková částka, určená k zaplacení je sdělena při sjednávání půjčky.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku lze sjednat na pobočce či online způsobem, kde najdete k vyplnění webový formulář. Během online vyřizování budete navštíveni kurýrem kvůli podpisu smlouvy.

Rychlost poskytnutí peněz:  Peníze se vydávají v hotovosti na pobočce ihned po sepsání smlouvy. Peníze tedy můžete mít cca do půl hodiny. Během vyřizování žádosti online způsobem pošlete požadované podklady. Posléze vás po schválení navštíví kurýr, abyste provedli podpis smlouvy. Příští den se odesílají peníze na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčky jsou jasné a danými pravidly. Půjčky si můžete vzít na cokoliv a peníze utratit podle potřeby. Nejsou zde žádné skryté poplatky a nepotřebují se ručitelé. Nenahlíží se do registru dlužníků.

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]