Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

V čem jsou půjčky pro důchodce bez registru zajímavé?

Důchodci jsou skupinou lidí, která obecně nemá žádný aktivní příjem, jelikož se musí spoléhat výhradně na příspěvek od státu. To ale neznamená, že by pro ně nemohla být dostupná také půjčka pro důchodce. Právě naopak. I ta je v současné době úvěrovým produktem, který si mnoho lidí v důchodu bere. Je jasné, že nejvíce dominují nebankovní půjčky pro důchodce, jelikož v rámci bankovního segmentu je tato skupina lidí často odmítána. V tom nebankovním je jim vycházeno vstříc. A to nejenom podmínkami, ale třeba i rychlostí získání, nebo tím, jaké konkrétní půjčky je možné získat.

Není problém dosáhnout na jakýkoliv úvěr

Další zajímavost se určitě týká toho, na jaké typy úvěrů lze vlastně dosáhnout. Pokud začneme klasikou, potom rozhodně není žádným problémem, když nám půjčky pro důchodce nabídnou desetitisíce, ale i statisíce korun. Stejně tak je možné získat i méně, třeba na řešení aktuálních finančních potíží. V takovém případě se nejlépe jeví půjčky pro důchodce ihned, které jsou takzvanou mikropůjčkou. Jít si pro úvěr ale můžeme třeba i ve chvíli, kdy potřebujeme miliony korun. Ano, i tolik dnes nemusí být problém získat. Spíše ale až ve chvíli, pokud máte čím ručit.

Bez složitého prověřování

Jak jsme zmínili, důchodci často nemají jiný příjem, než je příspěvek od státu. Je proto jasné, že hledají půjčky pro důchodce bez doložení příjmu, které jsou právě v nebankovním segmentu hodně dostupné. A to jak těm, kteří jsou v klasickém starobním důchodu, tak v některých případech také v tom invalidním. Tedy v jeho lehčích formách. Informace o jednoduchém získání bychom měli doplnit také informacemi o tom, že hitem jsou i půjčky pro důchodce bez registru. U nich nehraje roli vaše finanční minulost, a tak nejsou kontrolovány registry ani bankovní, ani samozřejmě ty nebankovní. Je tedy jedno, zda jste měli nebo neměli potíže.

PeteLinforth / Pixabay

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]