Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

VATAonline – půjčka do výplatyvataonlineVyskytl se u vás finanční problém? Nejde o nic extra, ale není vám to ani trochu milé?Chcete se pustit do vyřešení krátkodobých finančních potíží a přemýšlíte, kde by vám poskytli výhodnou a rychlou půjčku? Krátkodobé nebankovní půjčky jsou nabízeny i na VATAonline, kde máte žádosti o půjčky dostupné pomocí internetových služeb. Vyřešte peněžní potíže jednoduše a rychle!

Výše půjčky: Až 4 999 Kč, dlouhodobí a ověření zájemci o půjčku do výplaty získají až 8000 Kč

Kdo si může půjčit: Žadatelé prokazují zdroje stálých příjmů, jde např. o zaměstnání, živnost, peněžitou pomoc v mateřství či důchod. Příjem musí zároveň dělat minimálně 10 000 Kč čistého za měsíc. Příjmy se dokládají. Společnost nepůjčuje jedincům na rodičovské dovolené! Počítejte s tím, že při žádosti musíte mít v pořádku placení ostatních půjček a úvěrů – nahlíží se do registru dlužníků! Jakmile dojde k registraci, budete telefonicky kontaktováni, aby se prověřily některé údaje.

Na co si mohu půjčit: Jde o neúčelovou půjčku – na cokoliv.

Splatnost půjčky: Maximálně 35 dní.

Poplatky: Při předčasném splacení půjčky se vám vrátí přeplatek za úročení dnů, o které se placení zkrátilo. Platí se registrační poplatek ve výši 1 Kč – pošlete ho ze svého účtu.

Ručení: bez ručení a bez zástav

Výše úroku: Úroky mají formu poplatků a závisí na počtu dní.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku lze dojednat na internetových stránkách společnosti. Stačí vyplnit online formulář a odeslat ho online ke zpracování.

Rychlost poskytnutí peněz:  Peníze se posílají hned po schválení, žádost se zpracuje do patnácti minut. Peníze přijdou ihned na účet, jestliže je vaší bankou Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, GE Money Bank, Raiffeisen Bank, mBank, Fio banka. Pro ostatní banky přijetí peněz druhý den.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se velmi rychle vyřizuje a pohodlně – online cestou. Neočekávejte žádné složité registrování a vyplňování dokumentace. Jestliže nemáte požadovaný příjem, dozvíte se maximum možné půjčky.

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]