Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

Zuno bank půjčka od 10 000 KčHodí se vám vylepšení rodinného rozpočtu? Chcete si splnit finanční sen a nechce se vám šetřit dlouhé roky? Potřebujete desítky nebo stovky tisíc? Za zkoušku stojí výhodné bezúčelové půjčky, kdy si půjčíte určitou sumu a následně splácíte. Půjčky se dají sjednat na pobočce, ale také online z pohodlí domova. Online kalkulačku, kde budete mít zobrazenou požadovanou splátku, najdete také u půjčky od Zuno banky.Výše půjčky: Od 10 000 Kč do 500 000 Kč

Kdo si může půjčit: Žádost o půjčku si mohou vzít zájemci, kteří mají účet u ZUNO banky. O půjčku lze požádat, jestliže jste ve věku alespoň 18ti let. Žadatelé musí být zaměstnanci, OSVČ nebo důchodci. Nepřipouštějí se žádné negativní záznamy v databázích Credit Bureau a SOLUS.

Na co si mohu půjčit: Zuno bank půjčka je určena na cokoliv – jedná se o bezúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Splácení je možné v době od 6ti do 72 měsíců.

Poplatky: Bez poplatků předem za posouzení, vyřízení a vedení účtu.

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: od 6,9 % ročně

Možnost sjednání půjčky: Zuno bank půjčka se dá vyřídit pomocí online bankingu, kde vyplníte formulář a přiložíte potřebné dokumenty. Následně podepíšete žádost s pomocí SMS a nakonec už jen počkáte na schválení. Pokud nepatříte mezi klienty Zuno, je nutné si nejprve založit účet.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze se objeví na účtu během několika dní. Většinou jde o maximálně 5 dní, ale někdo peníze získá už do několika hodin.

Výhody půjčky od společnosti: Zuno půjčka bude vyhovovat jedincům, kteří preferují nízké úroky a takové splácení, kde si zvolíte výši splátky a dobu splácení. Zuno bank půjčka se dá využít na cokoliv – účel se neuvádí. Půjčka je poskytována úplně bez poplatku předem za posouzení a vyřízení půjčky. Nebudete platit ani poplatky za vedení účtu k půjčce.

Půjčka od 10 000 Kč

stux / Pixabay

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]