ACEMA Credit – Rychlá půjčka

acema creditKdo má tak dobré známé, že jim můžete každou chvíli říkat o půjčky různých částek peněz? Možná vám rádi půjčí nižší sumy, ale na větší kroutí hlavou. Přejete si koupit nový dům, rekonstruovat stávající bydlení nebo si hodláte pořídit auto z bazaru? Na vše jsou potřeba peníze. Pokud nemáte našetřeno, můžete využít možnosti půjčení peněz. Peníze budete mít právě nyní a posléze vás čeká splácení, tedy obrácený postup šetření, kde střádáte peníze a posléze si něco koupíte. Rychlé půjčky o vyšších částkách vám poskytne například společnost ACEMA Credit.

Výše půjčky: od 100 000 Kč až 5 000 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka je dostupné každému plnoletému občanovi, který může zajistit půjčku nemovitostí v osobním vlastnictví.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je na cokoliv – nebudete dotazováni na důvod, proč peníze potřebujete. Útrata je zcela na vás.

Přečtěte si také:  Kredia – půjčka do výplaty

Splatnost půjčky: Splatnost půjček – až na 20 let. Splácení se zajišťuje pravidelnými měsíčními splátkami. Peníze se posílají převodem z bankovního účtu dle požadovaného trvalého příkazu k úhradě. V případě předčasného splacení úvěru, neplatíte úroky za zbývající dobu. Platí se smluvní poplatek.

Poplatky: bez poplatku předem za posouzení

Ručení: Není potřeba ručitelů, ručení obstarává nemovitost. Jako forma ručení jsou vhodné  byty, kanceláře, pozemky, rodinné domy, chaty a ostatní objekty k rekreaci, obchodní prostory.

Roční úrok: Je proměnlivý – závisí na konkrétní půjčené sumě peněz a na době splácení.

RPSN: Mění se v závislosti na požadované výši půjčky.

Možnost sjednání půjčky: Žádost je nejlepší podat díky online formuláři. Jakmile ho vyplníte, obdržíte zprávu o předschválení do několika minut. K žádosti dokládáte výpis z katastru nemovitostí – ne starší jak 3 měsíce. Rovněž doložíte nabývací titul nebo jiné doklady, kde bude uvedeno vlastnictví nemovitosti. K vyřízení půjčky se potřebuje platný občanský průkaz a jeden další doklad totožnosti, občanský průkaz manžela/manželky a rovněž druhý doklad totožnosti.

Přečtěte si také:  CzFinance.cz - Bezúročná půjčka

Rychlost poskytnutí peněz: Po schválení a vyřízení půjčky budou peníze ihned odeslány na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je rychle vyřízena, nemá skryté poplatky. Nevyžaduje se potvrzení příjmu, nenahlíží se do registrů dlužníků. Nejsou potřeba ručitelé, úvěr je zajištěný nemovitostí.