Banky bez poplatků najdete i v České republice

Šokuje vás bankovní výpis, kde si banka účtuje každý měsíc stále vyšší poplatky za skoro všechny poskytované služby? Proč se s nimi konečně nerozloučíte a nepřejdete tam, kde klienti nemusí platit nic za běžné transakce. Ano, není problém je najít a spokojenost ostatních klientů mluví za své…

Fio banka – účet bez poplatků

Doba, kdy Fio banka nabízela osobní běžný účet s úročením jsou sice pryč, ale i tak si Fio drží několik let nulové poplatky pro své klienty. Zpoplatněny nejsou ani podnikatelské Fio účty. Všichni mají stejné podmínky – senioři, podnikatelé, studenti i pracující. Všechny příchozí a odchozí platby v České republice a na Slovensku jsou za nula korun. Zdarma máte i deset výběrů za měsíc z bankomatů Fio. Zdarma dostanete i bezkontaktní kartu. Pokud chcete účet v cizí měně, zdarma jsou k mání účty v patnácti měnách. Přejít k Fio je skutečně jednoduché díky Kodexu Mobility. Zdarma budou převedeny všechny vaše trvalé příkazy a inkasa z dosavadního bankovního účtu.

Petra S, Děčín: Do Fio banky jsem přešla z České spořitelny již v roce 2011. Od té doby se mi běžný účet nenavýšil ani o jeden poplatek účtovaný bankou. Používám běžné převody peněz, placení na internetu a příkazy k úhradě. Převod mi nezpůsobil žádné problémy, vše proběhlo naprosto skvěle.

Žádné zbytečné poplatky díky mKontu od mBank

Osobní účet mKonto nabízí vedení účtu zdarma. Dále máze zdarma všechny příchozí a odchozí platby v ČR a tři výběry z libovolného bankomatu. Zdarma si nastavíte trvalé příkazy a SIPO platby. Každý měsíc získáte zdarma na email elektronický měsíční výpis. Osobní účet mKonto je maximálně pohodlné a jednoduše se ovládá. Nebudete překvapeni žádnými skrytými poplatky. Založení zvládnete snadno online z domova. Platby posílané mezi účty u mBank se realizují okamžitě. K účtu získáte i bezkontaktní platební kartu s třemi výběry z libovolného bankomatu měsíčně zdarma.

Přečtěte si také:  Jaké jsou nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí?
Banky bez poplatků
geralt / Pixabay