Chcete cestovat zcela bez obav? Pořiďte si cestovní pojištění!

Nebaví Vás jen tak sedět doma a rozhodli jste se, že pojedete na dovolenou? Jestliže ano, nezapomeňte na velmi důležitou věc, kterou je cestovní pojištění. Říkáte si, zdali to není zbytečné? Rozhodně ne!

Představte si, že se stane kupříkladu nějaký úraz vám nebo někomu z rodiny či přátel. Stačí drobné zranění a náklady na léčení jsou v zahraničí mnohdy velmi vysoké.

Cestovní pojištění Vám kryje celou řadu rizik

Kromě úrazu je to také odcizení zavazadel nebo nechtěně způsobené škody. Proto je sjednání pojištění velice výhodné. A pokud se Vám nechce obíhat nejrůznější instituce k zařízení pojištění, je zde pro Vás připraveno cestovní pojištění online!

Přečtěte si také:  Láká vás práce práce finančního poradce? Přečtěte si o tom, co vlastně obnáší

Takto sjednané pojištění má nespočet výhod. Jmenujme například to, že vše můžeme mít vyřízené do několika minut. Nabízeny jsou nám také nejrůznější asistenční služby a je zde možnost uzavření jak úrazového pojištění, tak pojištění odpovědnosti. Což je velmi užitečné.

Chcete cestovat zcela bez obav? Pořiďte si cestovní pojištění!

Kde se s volbou určitě nespálíte?

Mnoho z našich pojišťoven, které jsou v České republice dostupné, toto pojištění poskytuje. Představme si tedy pár z nich. Nejprve se budeme věnovat Generali České pojišťovně. Ta rozděluje pojištění na tuzemské a zahraniční. Tuzemské lze sjednat v několika variantách. Ty zahrnují jak smrt úrazem a trvalé následky, tak i  odpovědnost za škodu způsobenou na zdraví, majetku atp. Pojištění zahraničních cest je nabízeno dle rozsahu počtu rizik.

Přečtěte si také:  Láká vás práce práce finančního poradce? Přečtěte si o tom, co vlastně obnáší

Dále nám pojištění může poskytnout například ČSOB pojišťovna. Ta zahrnuje pojištění klientům jak v rámci Evropy, tak celého světa, při mnoha situacích. Jmenujme např. nemoc, úraz, poškození zavazadel aj.

Pojištění ČSOB je nabízeno ve verzích pro jednotlivce, skupiny, rodiny nebo jako roční cestovní karty, což ocení zejména stálí cestovatelé. Při každém pojištění si můžete sjednat také několik připojištění.

Pokud se chystáte vycestovat, je opravdu dobré si pojištění sjednat. Sami poté uvidíte, že nebudete litovat.

Cestovní pojištění Vám kryje celou řadu rizik