Cofidis – Osobní úvěr

cofidisZcela mimořádně se potýkáte s nedostatkem peněz? Nebo se snad jedná o pravidlo, které potřebujete vyřešit, aby jste se z měsíce do měsíce nepřehupovali se stále vyššími dluhy? Důvody k půjčce mohou být různorodé. Někdo potřebuje zaplatit svatební hostinu, jiný vyrovnává staré dluhy, třetí se chystá na koupi nového auta, domácích spotřebičů nebo rekonstrukci koupelny. Věřte, že existuje řada nebankovních společností, kde se nebudou ptát nač potřebujete půjčit peníze a využití je tedy libovolné. Jednou z nich je i společnost Cofidis.

Výše půjčky: Od 40 000 Kč do 150 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku se můžete zajímat, jestliže se řadíte mezi občany ČR starší 18 let a máte doložitelný příjem nebo důchod. Počítejte s tím, že vaše žádost o půjčku nebude schválena, když budete mít záznamy v registrech dlužníků. K půjčce jsou potřeba následující doklady: potvrzení o výši příjmu, kopie posledního měsíčního výpisu z bankovního účtu, kopie občanského průkazu a jednoho dalšího dokladu totožnosti.

Přečtěte si také:  Oberbank - Spotřebitelský úvěr neúčelový

Na co si mohu půjčit: Půjčku můžete využít cokoliv – neuvádí se její účel.

Splatnost půjčky: Půjčku je nutné splatit v období od 1 měsíce do 52 měsíců. Měsíční splátka se určí vzhledem k vašemu současnému rozpočtu. Splátky jsou měsíční. Osobní úvěr lze kdykoliv předčasně zcela splatit bez sankcí.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručení a zástav

Roční úrok: úrok p.a.: 24,0 %

RPSN: 24,0 %

Možnost sjednání půjčky: Osobní úvěr COFIDIS se jednoduše sjednává online cestou. Můžete také zavolat na telefonní číslo 810 700 810, nebo pošlete své telefonní číslo a pracovníci Cofidisu vám zavolají zpátky.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze se převádějí na váš bankovní účet okamžitě po sjednání schváleného úvěru a po vyřízení potřebných věcí. Žádosti o úvěr se zpracovávají cca do deseti minut od obdržení.

Přečtěte si také:  Supermoney – půjčka do výplaty

Výhody půjčky od společnosti: Výhodou úvěru je možnost revolvingu – je umožněno obnovování úvěrové rezervy se splácením pravidelných splátek. Půjčka je možná kdykoliv znovu a bez doložení formalit. Cofidis půjčky se uzavírají bez poplatků předem. Vyřízení je do deseti minut.