Cofidis – Úvěr na cokoliv

cofidisPotřebujete peníze nejlépe okamžitě? Uvažujete o tom, že vám nezbyde nic jiného, než se pustit do sepisování žádosti o půjčku, protože finanční situace se stala neúnosnou a potřebujete pořádnou finanční injekci, abyste se dostali někam jinam než do dluhů? Půjčka je sice také váš dluh, ale budete ho mít povolený pro pravidelné splácení v dohodnutých splátkách a termínech. Jedním z nebankovních možností je i úvěr na cokoliv od Cofidis.

Výše půjčky: Od 20 000 Kč – 300 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčku může získat pouze občan České republiky ve věku nad 18 let. Žadatel musí doložit příjem nebo důchod. Není možné mít záznamy v registrech dlužníků. K vyřízení půjčky budete potřebovat tyto doklady: oboustrannou kopii občanského průkazu,  kopii OP spolužadatele, kopii druhého dokladu totožnosti – cestovního pasu, řidičského průkazu, nebo rodného listu. Dále budete ukazovat potvrzení o výši příjmu, kopii výpisu z účtu v bance – v tomto případě jde o poslední měsíční výpis.

Přečtěte si také:  TGI Money - Hypopůjčka

Na co si mohu půjčit: Půjčit si můžete na cokoliv – půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: Délka splácení je stanovena na 12 nebo 24 měsíců. Splácení bude probíhat v  pravidelných měsíčních splátkách. Není problém kdykoliv zaplatit mimořádnou splátku. Je rovněž možné úvěr zcela předčasně splatit před termínem splatnosti. Předčasné splacení je umožněno provádět zdarma a bez sankcí.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitele, lze zahrnout do úvěru spolužadatele/spolužadatelku

Výše úroku: Výše úroků se odvíjí podle částky a doby splácení.

Možnost sjednání půjčky: Veškeré náležitosti k půjčce se vyřizují online způsobem. Vaše žádost bude posouzena asi do deseti minut.

Rychlost poskytnutí peněz:  Po schválení úvěru se peníze převedou k vám na účet do banky.

Přečtěte si také:  Mutuo - SMS půjčka Mutuo

Výhody půjčky od společnosti: Cofidis půjčka na cokoliv je velice rychle schválena – cca do 10 minut. Nevyžadují se žádné poplatky předem za posouzení žádosti o půjčku. Pomocí online službě si můžete sami nastavit kolik si chcete půjčit a spatříte výši požadované měsíční splátky.