Cresco – rychlá online půjčka

Cresco – rychlá online půjčkaKaždý pohlíží na půjčky jinak. Někdo si neumí představit dlužit a splácet, druhý si nedovede představit nemít půjčky. Je pravdou, že půjčky se musí platit, ale potřebnou věc či službu získáte dříve, než byste si stihli našetřit. Může se jednou vyvrbit situace, kdy budete muset urgentně zaplatit určitou částku a v této době se bude hodit vědět, kde poskytují rychlé půjčky. Jednou ze společností je i CRESCO GROUP s.r.o. – porovnejte půjčky od CRESCO GROUP s.r.o na této stránce.

Výše půjčky: od 10.000 Kč do 150.000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku mohou usilovat zaměstnanci, podnikatelé (OSVČ), státní zaměstnanci a důchodci. U půjček o nižších částkách není nutné dokládat příjmy. Klienti musí mít věk v rozmezí 18 -65 let a musí se jednat o občany České republiky. Dále předložíte občanský průkaz a jeden další doklad totožnosti. Zaměstnanci či OSVČ též potřebují údaje o firmě – adresu, telefon, IČO, přesný název.

Přečtěte si také:  Tommy Stachi – rychlé nebankovní půjčky

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: Čas splatnosti je umožněn až max. 84 měsíců. Pokud budete chtít, můžete si zažádat o odložení splátek – až čtyř měsíčních. V případě dohodnutého splácení včas se vám navrátí polovina úroků.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: Odvíjí se podle půjčené částky a době splatnosti

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku lze podat na webových stránkách společnosti – online způsob je velice pohodlný a rychlý. Získáte celých 30 dní, abyste mohli odstoupit od smlouvy. V tomto termínu je odstoupení bez sankcí.

Rychlost poskytnutí peněz: Půjčka se obvykle vyřizuje do 24 hodin. Během této doby dochází také k vyplacení peněz. Peníze se posílají buď na bankovní účet, nebo se dají vyzvednout na poště.

Přečtěte si také:  MoneyNow – rychlá půjčka

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je vyřízena snadno a rychle. Není potřeba ručitel, zástava ani prozrazení účelu. Celých 30 dní lze od uzavřené smlouvy o půjčce odstoupit.