FÉR půjčka na cokoliv od Sberbank

Chcete si koupit něco nového do domu? Potřebujete přidat peníze na nový automobil, nebo se vám auto rozbilo a nutně musíte sehnat úplně nové? Čekáte dítě a chybí vám pěkný pokojík pro děti s perfektním vybavením? Během chvilky klidně najdete 10+1 důvodů k tomu, abyste si půjčili u banky nebo nebankovní společnosti dostatečnou sumu pro utrácení a pokrytí vašich momentálních potřeb. Jednou z možností půjček je i FÉR půjčka od Sberbank.

Výše půjčky: od 20 000 Kč do 500 000 Kč

půjčka na cokoliv
geralt / Pixabay

Kdo si může půjčit: Žadatelem o půjčku se může stát každý, kdo splní požadované podmínky. První z podmínek je doložení potvrzení o příjmu. Také se to neobejde bez dvou dokladů totožnosti. Občané České republiky předkládají občanský průkaz a druhý doklad – řidičský průkaz, rodný list, cestovní pas. Občané EU předloží cestovní pas nebo ID a nesmí chybět ani povolení k trvalému pobytu. Ostatní žadatelé dokládají cestovní pas a povolení k trvalému pobytu.

Přečtěte si také:  Nebankovní dům - Úvěr bez zástavy

Na co si mohu půjčit: Půjčka se poskytuje na cokoliv – jde o neúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Maximálně sedm let. Předčasné splacení se povoluje bez poplatků. Půjčené peníze musíte vracet splácením pravidelných měsíčních splátek.

Poplatky: Za zpracování úvěru nezaplatíte nic. Vedení úvěrového účtu je zdarma.

Ručení: bez ručitele a také bez jiného zajištění

Roční úrok: Úrokové sazby jsou různé a stanovují se na základě sjednané doby splatnosti a výše půjčené částky – od 8,90 % do 16,90 %.

Možnost sjednání půjčky: O půjčku si můžete požádat kdekoliv na pobočce Sberbank CZ. Informace jsou k dispozici na infolince 800 133 444, anebo stačí využít kontaktní online formulář na oficiálních internetových stránkách, které vlastní Sberbank.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze získáte okamžitě po vyřízení půjčky.

Přečtěte si také:  Zuno bank půjčka od 10 000 Kč

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se dá vzít na cokoliv potřebujete a chcete – neuvádí se žádný konkrétní účel použití. Předčasné splacení je možné a je zdarma – nebudou po vás vyžadovány sankce. Splácení je pravidelné každý měsíc. V případě, že se na půjčce bude podílet spolužadatel/ka, dají se zajistit vyšší částky. Při řádném splacení je k dispozici bonus.