Home Credit – Hotovostní půjčka

home-creditRádi byste získali peníze rychle? Chybí vám peníze na důležité věci, nebo vás překvapila nepříjemnost, která si vyžádala zaplacení větší sumy peněz? Rozhodli jste se, že přestanete šetřit a raději si půjčíte peníze, které budete pak splácet? K žádosti o půjčku můžete mít různé důvody.

Nebankovní společnosti posuzují žádosti individuálně a ve většině případů nepotřebují znát důvod vašeho půjčování peněz. Pokud potřebujete hotovostní půjčky od Home Credit, můžete si dopřát jejich služby.

Výše půjčky: Od 10 000 do 150 000 Kč.

Kdo si může půjčit: Půjčit si u Home Credit může každá plnoletá fyzická osoba, která má stálý příjem. K žádosti dokládáte 2 doklady totožnosti. Občané České republiky potřebují platný  občanský průkaz a k němu jeden další doklad – například rodný list, řidičský průkaz, cestovní pas, zbrojní průkaz apod. Zaměstnanci a OSVČ musí připravit také údaje o firmě. Je potřeba přesný název, telefon, IČO a adresa. Nepožaduje se přímo potvrzení o příjmu, ale uvádí se jenom v žádosti.

Přečtěte si také:  Quick půjčka - Qkonto

Na co si mohu půjčit: Půjčka je bezúčelová – peníze se dají použít na cokoliv.

Splatnost půjčky: Splatnost je daná na období od 12 do 48 měsíců. V případně předčasného splacení nebudete platit extra poplatky.

Poplatky: bez poplatku za vyřízení a posouzení půjčky

Ručení: bez ručitelů a bez zástav majetku

Roční úrok: Úročení se odvíjí podle půjčené částky a doby splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku je možné vyřídit online způsobem na internetových  stránkách, dále telefonicky či na poště. Jakmile dojde ke schválení online půjčky, získáte 2 vyhotovení smlouvy poštou nebo emailem. Po podpisu navrátíte 1 vyhotovení smlouvy zpátky společně s požadovanými dokumenty. Následně bude částka vyplacena vaše bankovní konto. Po schválení telefonické půjčky se zašlou 2 vyhotovení smlouvy poštou nebo kurýrní službou.  Pokud budete chtít vyplatit půjčku v hotovosti, dojdete si i s dokumenty na pobočku České pošty.

Přečtěte si také:  HK Investment – Půjčka pro zaměstnance

Rychlost poskytnutí peněz: Po podepsání smlouvy okamžitě v hotovosti na poště nebo převodem na váš účet v bance.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je poskytována bez ručitelů a bez poplatků. Sjednání probíhá telefonicky, osobně na poště nebo online způsobem. Můžete si uzavřít pojištění výdajů a také lze do 14 dnů odstoupit od smlouvy. Více o nebankovních půjčkách se dozvíte i zde.