Jaké jsou nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí?

Ne každý si může jít pro svou půjčku do banky. A to třeba proto, že banka může mít poměrně náročné podmínky získání, které ne každý dokáže splnit. Pokud jste ve stejné situaci, je pro vás jediným řešením vybírat si nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí. Pokud hledáte možnosti, které existují na našem trhu, pomůžeme vám. Zmapujeme tak varianty, které se vám mohou hodit, pokud potřebujete:

  • Jenom pár tisíc korun před výplatou
  • Klasickou nebankovní půjčku
  • Miliony korun

Začínáme segmentem mikropůjček

Právě tyto nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí, patří mezi nejlépe dostupné. A to z toho důvodu, že jako žadatelé nejste nijak složitě prověřování a množství dokládaných informací je také skutečně minimální. Pokud budeme konkrétní, tak mnohdy skutečně není třeba nic jiného, než plnoletost a tuzemské státní občanství. Není tak třeba dokládat váš příjem, ani není nahlíženo do bankovních nebo nebankovních registrů.

Přečtěte si také:  Potřebujete půjčit menší částku? Půjčka již od 1000 Kč

Přitom částky, na které lze dosáhnout, mohou být zajímavé. Začínají na hodnotě okolo 500 – 1 000 Kč, ale dostat se bez problémů lze i na sumy mnohem větší. Konkrétně třeba i na 20 000 Kč. Další výhodou, kterou se tyto půjčky mohou pyšnit, je to, že mohou nabídnout i první půjčku bez úroků. A jaké společnosti patří mezi prověřené? Zkuste třeba Ferratum, Zaplo, CreditON, popřípadě Jredito24.

Nezklamou ani klasické nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí

Druhou možností je klasika, kterou reprezentují společnosti jako Provident, Home Credit, Cetelem a Cofidis. Ty jsou považovány za stálice nebankovního segmentu a tak jsou taktéž spojeny s jasnými podmínkami a dobrým přístupem. Výhodou je určitě to, že lze v rámci této možnosti dosáhnout nejenom na desetitisíce, ale stejně tak i na statisíce korun českých. A to s jistotou rychlého a jednoduchého vyřízení, kdy často stačí jenom doložit váš příjem.

Poměrně dobrým pozitivem je také to, že se tyto půjčky přibližují segmentu bankovnímu. A to třeba tím, že lze využít nízkých úroků, nebo doplňkových služeb, jako je možnost hýbání se splátkou, nebo využití pojistky. Například Provident uvádí: „Naše speciální půjčka je připravená pro všechny ve věku 60 – 78 let. Poskytne Vám pomoc v případě úrazu, hospitalizace nebo vážného onemocnění. Půjčka s pojištěním a asistenčními službami je unikátní produkt na trhu. Naše půjčka je Vaše jistota, že pokud se dostanete do těžkostí, nezůstanete sami.“

Přečtěte si také:  Oberbank - Spotřebitelský úvěr neúčelový

Když chcete miliony

Poslední možnost reprezentuje společnost Acema Credit. I ta je na nebankovním trhu známým a prověřeným hráčem, jelikož dokáže nabídnout půjčku až v řádech milionů korun. I zde s transparentními a benevolentními podmínkami. Pouze je třeba myslet na to, že je nutné vlastnit také nemovitost, která je využita k samotnému ručení za poskytnutou částku.